bugün

bu saatten sonra dönüş yoktur. artık o'nun oldunuz. kullanım haklarınız elindedir.

tebrikler.
taşıyan kişi heteroseksüel bir kızsa, o işte bir terslik var demektir.
hazırlıksız yakalanan sevgiliye, olay cıkmaması icin "al hayatım senin icin yedeklemistim" diyebilmeniz hatta en zor zamanında yanında oldugunuz gostermek icin yapılabilir eylem, cok hos ya da degil orasını bilemem askın gucu,sevginin gostergesi diye dusunenlerde var (bkz: sikerim boyle askin izdirabini) diyenlerde.
hele sevgilinin ihtiyacı olduğu anda pedi ağzınla dört ayak üstünde getirdiğin zaman tamamlanacak olan eylemdir zira "sevgilinin köpeği olma" mertebesine ulaşmış durumdasınızdır.
taşınılan ped benim de olsa terkedeceğim sevgilimin eylemidir.
sana noluyo lan? sen niye taşıyosun manyak mısın? bu ilişkinin dişisi benim, bu işler benim. aa gerildim efem.

böyle ilişkiler bitmeye mahkumdur.*
kadın bağı bile ortalıktaysa artık gizem ve özel kalmamıştır. o ona özel rüyalarını anlatır, o ona adet sancılarını,
-aşkım yeni bir ağda çıkmış tahriş etmiyormuş, sana ondan aldım, böylece hemen sevişebiliriz.

evlilik de aşkı böyle öldürüyor azizim. hatun adamın yanında zooort osuruyor. boşarım o karıyı!
daha kötüsü için.

(bkz: hastalanan sevgiliye bakkal dan orkid almak) * *
tamamen saçmalıktır.

romantik falan da değildir. tepeye çıkıp güneşin batışını izlemek bile daha romatiktir hatta. aşkı vıcık vıcık hale getirmektir. kıllı kollarına sevgilisinin çantasını takıp taşıyan hemcinslerime katlanırım belki de bunu yapanı kabul edemem. banane lan da diyebilirsin ama türkiye maçı saatinde başka bir şey izleyemiyorsun ya, dayanamıyorum işte. dokundu lan.
gecenin bir yarısı açık bir market bulduktan sonra.

-dayı orkid var mı?
-kibrit mi var.
ulan dengesiz dayı zaten uykum var gece yarısı zar zor söylemişim. bir daha niye tekrar ettiriyorsun.

-orkid var mı orkid.

bu muhabbetlerin sonunda gerçekleşen eylem.
(bkz: sevgilinin çükünü işemeye götürmek)
sevgilinizinde diğer xx kromozomlu insanlar gibi ayda bir hasta olduğunun ve bunu çok büyük bir olay gibi görüp sizden köşe bucak kaçıp saklanmadığının göstergesidir.
hatta olay daha ilginç bir hal alabilir ve pedi sevgilinizle birlikte seçersiniz.
daha da ilginç bir hal alabilir ve pedi eve giderken sevgilinize teslim etmeyi unutur eve götürürsünüz. daha sonra çantamı kimse görmesin diye yanınızdan ayırmazsınız.
kısacası yadırganacak bir olay değildir, sevgiliniz için her türlü fedakarlığı yaparken bunu da yapmak sanırım çok ufak birşeydir.