bugün

saygılar..

tanım yapmayan çarpılır!

sevdiğiniz kadının lezbiyen olduğunu anlamanız hadisesi..

üç yıldır deliler gibi sevdiğim, yandıgım bir hatun kişim var. o da bana sırılsıklam aşık. her ne kadar cinsel arzuları biraz alışıla gelmişin dışına da çıksa, nihayetinde kadınım benim o, helalim!

uzak mesafe ilişkileri zordur, bilen bilir. haftalarca bazense aylarca göremezsiniz sevdiginiz kişiyi. işte bizim de ilişkimiz bahsettigim derece zorluklarla perçinlenen bir ilişki türü. bu mesafe bizi birbirimizden ayırmıyor, aksine daha da yakınlaştırıyor. her buluşma ilk gün ki heycanı yaşatıyor bize. her sevişmemiz hunharca, kıtlıktan çıkmışçasına yaşanıyor aramızda. neyse lafı fazla uzatmadan başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.

yakşalık 3 haftadır görüşmüyorduk. o bana muhtaç ben ona aç.. parmakla gösterilecek olan aşkımız çıldırmışcasına isyanda! görüşmemiz gerek diyerekten buluşma tarihini ayarladık bir çırpıda.. arkadaşı demetin evinde kalabilecegimizi, demet'in buna hayır demeyecegini aksine mutlu olacagını söylemişti hatunum. benim açımdan sorun yoktu, çok özlemiştim nihayetinde sevgilimi. kısa süren bir uçak yolculugundan sonra buluşmuştum sevdicegimle. biraz koklaşıp, biraz laklaktan sonra arkadaşı demet'in evinin yolunu tutmuştuk. dışarda bir şeyler yedigimiz için yalnızca içecek bir şeyler almıştık yanımıza. demeti öncesinde de tanıyordum lakin o gece her zamankinden daha bakımlı ve güzel gelmişti gözüme. hatta fırsatını bulup benimkine ''demetin sevgilisi mi var? baya güzelleşmiş'' diye takılmıştım da. olup biteni bilsem yeltenir miydim böylesine bir suale? neyse..

gece ilerleyen saatlerde alkolümüz tükenmiş, yenilemek için markete inmiştim. market alışverişini tamamlayıp eve geri dönmüş zile basmış ve dakikalarca kapının önünde bekletilmiştim. hoş tek bir piçlik gelmemişti aklıma. kapı acıldıgında ise ''niye acmıyorsunuz yahu dondum kapıda'' diye çıkışmama karşın ''yo zil calmadı'' tepkisiyle geçiştirmişlerdi bu sorumu. neyseydi, olabilirdi pek tabi..

saat gece 02.00 civarında ortam iyice sessizleşmiş, alkolünde etkisi ile sızma durumuna gelmiştik. ''artık yatsak mı'' dememle beraber odalara geçilip yorgun bedenimi yatagın o eşsiz dinlendirici ellerine bırakıvermiştim. hatunum özlemiş olcak bi çırpıda üzerime atlamış, beni soymuş ve hızlı sayılabilecek bir zamanda da sevişmiştik. bu görevi tamamlamanın verdiği rahatlık ile artık biraz uyumamız gerektigini söylemiştim. zaten bu sözümden sonra bende kayış kopmuş olacak, sızım kalmıştım..

aşşırı bir işeme istegi ile açmıştım gözlerimi. kolumdaki saate bakıp saatın 03.27 oldugunu görmemle birlikte yatagın diger tarafında sevgilimin olmadıgını farketmem bir olmuştu. o da mı çişe kalkmıştı? çok işmiştik haliyle.. demet'in odası tuvaletin hemen yan tarafında oldugu icin parmak uclarımda yürüyerek rahatsızlık vermemeye ugrasıyordum. lavabonun önüne vardıgımda lavobonun boş oldugunu farkettim. sibel neredeydi peki? sibel kişisi unutmadan benim hatun kişim oluyor ahali. mutfaktadır belki diyerekten girip işeme işini halletmiştim. lavaboda cıkarken, ufak iniltilere benzeyen bir ses gıdıklamıştı kulaklarımı. anlam verememiştim? demet uyumuyor muydu, film mi izliyordu? acaba diyerekten meraklanmıştım birazcık. sibel de görünmüyordu ortalıkta acaba o da mı onun yanındaydı? demet in penceresi balkona acıldıgından usulca oradan bakmaya karar verdim. pencerenin önünde gelince içeriye dogan ay ışığı ile birlikte o korkunç ama aynı zamanda da insanı değişik tahriklere iten görüntüyle karşılaşmıştım. sibel demet'in üstündeydi. öpüşüyorlardı.. demet'in elleri sibelin kalcalarında geziniyor, sibelin kalcaları da demetin bedenini eziyordu. bu sahne karşısında aşırı tahrik olmuş, agzımın suyunu silerekten demetin odasına girmiştim. beni karşılarında gören bu iki lezbiyen hanım önce paniklemiş sonra gülümsemiş ve beraberinde benide yanlarına davet etmişlerdi. sonrası malum. sabaha kadar deliler gibi seviştik. hiç böyle bir cinsel tecrübem olmamıştı. sibeli herzamankinden daha sert sikmiştim. demet ise bir afetti..
hişş baksana yan masadaki hatun erik gibiymiş lafı akabinde yüze tokatmışcasına çarpan gerçek.

kısa bir an threesome umudu baş gösterir fakat ortalama türk erkeği şansıyla o da elden kaçar.
tanım entrysini okuyunca bünyede yok artık ali sami tepkisini oluşturan durumdur. Fakat reelde sevgiliniz eğer heteroseksüelken, homoseksüel tercihlerde bulunmaya başladıysa ve bu durum çift açısından tehlike oluşturuyorsa yapılabilecek en mantıklı şey psikologa gitmektir. Sonuçta cinsel kimlik ne kadar hormonlar ve beyin ile alakalı bir durum olsa da, psikoloji de çok önemlidir.
(bkz: seks hikayeleri)
Ah tatlım benim biz ona biseksüellik diyoruz ki sanılanın aksine kadınlarda bilinenin aksine oldukça yaygın bir durumdur. (bkz: Biseksüel)
lezbiyense ben de ne buldu diye insanın kendini bir tartmasını gerektirecek durumdur.
saygılar..

(bkz: bir kadının lezbiyen olduğu nasıl anlaşılır)
friends'te ilk sezon ilk bölümde işlenen konuydu. güldürmüştü epey. pardon orda konu, karısının lezbiyen olmasıydı.