bugün

unutulmayandır, bir iksir gibi, bir kutuda, bir şişede saklanır. ne güzeldir o cennet kokusu, ne güzeldin sen sevgili.
Romantiklikten ölün emi!
Uyuaturucu gibi her gun kokluyorum hehe.
(bkz: tom ford black orchid)
Bu başlıkta en iyi entrylerin çoğu 2006'a yılına ait. Oylamalardan bu cok açık görülebiliyor zaten.
Ne kadar hos seyler yazmis yazarlar, birilerini oylamış hislerine ortak olmuşlar. O yillarda sözlük daha bir keyifliymis sanki.

O an hislerini buraya dökmüş yazarlar suan o hisleri icin neler düşünüyorlar acaba?
Seviyorsan eşşizdir sıcacıktır gevşetir güven verir. Bağzı erotik çağrışımları da vardır yok değil. Şöyle ki ayrılmış olduğum eski sevgilime doğum gününde bir jest yapmak istemiş ve onun evine gitmiştim ama o kokuyu almamak ve eski sevgiliye dönmemek için, edilmiş yeminleri bozmamak için onunla aramda en az bir metre koymaya özen göstermiştim. Zira o kokunun benim için yemin bozdurucu özelliği olduğunu iyi biliyordum .Tabi ben kazandım hediyeyi verip doğum gününü kutlayıp akıllı akıllı evime döndüm.
en çok özlenendir. evet.
Çoktan unuttuğumdur. koku da unutulunca zihnin köşesinde basit, silik bir fotoğraftan farkı kalmıyor. Sabahları günaydınını uyumadan önce iyi gecelerini ihmal ederseniz o fotoğrafın çerçevesindeki tozlar birikiyor, eskiyor. Belki de bu yüzden eski sevgili deniliyor.
sevgiliyle özdeşleşmiş ona has olan tarif edilemeyecek kadar güzel olan bi kokudur. ya da ben öyle sanmışım, adam bildiğin sigara kokuyomuş başkasında da aynı kokuyu alınca farkettim. iç burktu.
Aşktır, aşk...
Unutulandır.o kadar zaman geçti ki üzerinden.bazı vakitler gözlerimi kapatıp kafamı yastığın altına gömüp anımsamaya çalışıyorum ama fayda etmiyor.kokuyu hapsedebileceğimiz bir şey olsaydı keşke.
Huzurun duyularla tanımıdır. Yapmayın ama kac gündür alamıyoruz o kokuyu yapmayın gece gece.
Hersey mükemmel gidiyor olsa bile Gözlerini doldurabilen, ya bigün icime cekemezsem diye durduk yere Mala baglatan kokudur.
Sizin 'mm muhteşem kokuyor' 'bebek gibi kokuyor' dedikleriniz metrobüste ter kokuyor mk. Bir size güzel kokuyor bunlar bilin.
Bekar sözlük yazarlarımızın evlenmeden önce zinayı tecrübe edindiklerini ağızlarıyla ikrar ettikleri kokudur.

işin ilginç tarafı erkekler evlenirken koklanmamıs kız ararlar, kızlarda başka erkeklerce koklanmadıklarını, başka erkek kokusu almadıklarını söylerler.

Yani hem zınakarlık, hem yalancılık ve hemde sahtekarlık = özgürlük mü oluyor? ilginç!
Şu anda aldigim sey.
Sana acı vermişse hatırlamak bile istemezsin.

Yanından geçen herhangi birinin kokusu onu sana hatırlattığında, ' hayyyy... ' dersin, lanet olsun.
Armani code .
benim sevgilim dediğim bir sevgilim oldu onunda kokusuna yakın bir koku duysam, lanet eder söver dururum.
Hiçde bikere, ben kokmuyorum.
birisinden hoslanmaya basladigin an beyin o kisiyi "mukemmel" olarak algilamaya baslar.

les gibi ter kokan birinin kokusu bile o an size mis gibi gelebilir.
En çok özlediğimdir. Birlikte geçirdiğimiz bir günden sonra dokunduğu eşyalarımı keş gibi koklamama sebeptir.
Anne kokusundan sonra dünyadaki en huzur verici kokudur. Çogu zaman parfümde koksa ten kokusu olarak anlayanlarda vardır.
Ulan dün geceden beri bu başlığa girmeye korkuyordum ama dün geceden beri başlık hep sol frame de en üstteydi. yeter lan unutamadım kokusunu hiç bir şeyini aradan 6 ay geçti hala burnumda. sevgilinin kokusu öyle bir şey ki ne kadar parfüm, deodorant sıkarsa sıksın teninin kokusunu alırsınız, onu hissedersiniz. unutamadım işte ne yapayım. şuan da hala konuşuyoruz. onun gecenin 3ünde tırnağı kırılsa 20 km yolu koşarak giderdim. 4 gün önce ameliyat oldum ben bir ziyaretime bile gelmedi, aramadı, sormadı.
ice cekilince yuzde ufak bir tebessum birakan kokudur.