bugün

insanı yıkar.

uzun zamandır devam eden çok seviyeli bir ilişkiniz vardır, aşkınız ve sevginiz coşkun bir durumdadır. ama sevgiliniz bir gün gelir ve ''ben karıya gitmek istiyorum'' der. ilk anda anlamazsınız bu isteğin sebebini. ama o anda fark edersiniz ki sevgilinizle hiç ilişkiye girmemişsinizdir. ve bu dakikadan sonra elinizden gelen tek şey onu terk etmektir. onu abazan dünyası ve karı!larıyla başbaşa bırakırsınız. ama zaman zaman oun hatırlar ve üzülürsünüz.
onun abazan dünyası ile alakası olmayan başlıktır. bay-bayan iki cinsinde ihtiyacıdır seks. fakat bizim kızlarımız bunu bir türlü algılayamamıştır. erkek ihtiyacını gidermek istediğinde abazan olur...
onun abazan dünyasıyla alakalı olan başlıktır. önüne geleni s.ksin o zaman ihtiyaç diye.
eğer sevgili kız ise "beni neden almadın aranıza" diye veryansın edilir.
o zamana kadar karılık vasıflarını yerine getirmemiş kişi serzenişi.
Karşıdakine resmen hakarettir. ihtiyaç da bi yere kadar. Her önüne gelenle yatsın kalksın o zaman ihtiyacım vardı sevgilim ne var bunda diye.
eğer aleni bi şekilde ben karıya gitmek istiyorum derse bırakın gitsindir. zaten bir bayana karı diye hitab eden erkekten hayır gelmeyeceği anlaşılmalıdır. *
sevgilinin demek istediğini anlayamamanın sonucunda meydana gelen hüsrandır. aslında karıya gitmek değil seninle beraber olmak istiyorum demeye getirmiştir, adeta kumar oynamış ya verirse ulan diye zarı atmıştır olur da düşeş gelirse ballı kaymak olur yok hep yekse zaten ayrılmaya gönlü varmış son şansını denemiştir.
"kariya" gidiyorsa yol verin. yok cinsel tatmin icin flort edecekse gitsin etsin.

bir kac gun sonra da kandirin, opun koklayin kivama gelince kesin gunaha girdigi bolgeyi verin eline.

bakin nasil da tatliya baglandi.
he amk. vurun öldürün bunu. zaten o sevgilisini hiç sevmedi. yok ya. mümkün değil, sevgilisi uyku sersemiyken mahmur mahmur göz kırpışları onun içinde kıpırtılar yaratmadı. nerdee. geciken bir mesaj yüzünden sıcak yatağından kalkıp zaman geçsin diye balkonda tur atmış olamaz o asla. sevgilisinin sınavı kötü geçti diye akşam unutturacak bir eğlence tasarlamış olamaz asla. aldatıyordur da zaten pislik. sikini sokacak bir delik arıyor o. vurun amk ölsün.

edit: olum sen de 25-30 liralık ucuz kadınlara gidiyorsan zevkine tüküreyim senin. madem yedin bir bok, paraya kıy adam gibi biriyle birlikte ol. seni salak. sadece erkeksin işte. sevişmek doğanda var. o seni çok seven sevgiline de bunu teklif edemedin belli. belki de incilsin istemedin, belki hayata bakış açınız örtüşmedi. zaten muhtemelen aklının ucundan bile geçmiyordur senle cinsel bir münasebet. hahay! ne münasebet değil mi salak oğlan. rusa git rusa. rus iyidir.
gidişi olan dönüşü olmayan sevgilinin, sevgiliye attığı son kazık olmalıdır.
vururum ulan ben onu.
Allah sana iki el bir beyin iki göz vermiş saksı diye vermemiş diye hatırlatmak istediğim kişidir o kişi. ayrıca karıya gitmek nedir lan? ne iğrenç tabirler.
gayet doğal durumdur. düzenli bir cinsel hayatı olmayan erkek kendini sorgulamaya başlar. Erkek yapısı gereği ona armağan edilen dölü mümkün olduğunca saçmak ister.
Hayvanlıktır.
ihtiyaçmış, bak hele sen. 30 yıldır elinle idare ediyorsun zaten, bir kaç sene daha sabredemedin mi la öküz?
Sevgili olma sıfatına bile layık olmayan aşağılıktır.
aptal kızı üzer. bütün kadınlar için konuşuyorum. işte kadınlar bu kadar mal, bu kadar aptal varlıklar. aslında sizin anlayışınız kıt amk... herif kısaca seninle sevişmek istediğini ima etmiş allahın kezbanı. yoksa bunu yüzüne söylemez gizliden yapardı. yazık...
Davulla, zurnayla göndermenin daha iyi olduğunu düşündüğüm hede. yazar burada sevgililerine vermeyen bayanlara sesleniyor. Subliminal mesajla sevgililerinize verin yoksa karıya gider demeye çalışmış. He amk he.*
(bkz: karıya gitmek)