bugün

zarardır. imha edilmelidir.
benim de kankim var herkes bin tane kötü şey yazmış. bunları duygusallığınıza ve çok film izlemenize veriyorum. kankalar okul zamanı çok önemli adeta can kurtarıcı olabiliyor.
ilişki bitirme potansiyeli yüksek kişidir.

not : erkek değil kız olanı , erkek olanları uzaklaştırın zaten mal değilsiniz bunu da ben demeyeyim amk.
Genelde tüm diziler, kitaplar ve filmlerde çıkılan kişi. 'Sevgilimin kankası sevgilimdir.'
kız sevgilinin erkek kankası ise artık yoktur. ailesine allah sabır versin.
kız sevgilinin erkek kankası ise katli vaciptir.
(bkz: yanlış okunan kelimeler) sevgilinin bankası.
kafa sikmekten başka bir işe yaramaz çoğu zaman.
iyi anlaşılması gereken, ilişkideki gereksiz karakter
Ne kankası be arkadaş. Düşman düşmanına yapmaz bunu. Birazcık muhabbet ettikten sonra istersen elde edemeyeceğin sevgili kankası tanımadım. Kıskanç bunların hepsi. Birde sevgilinle mutluysanız ayırmak için sürekli oyunlar çevirir.
bunlar babadan oğla nesil herhalde bu anasını yediğimin iyi aile çocukları, puu iyi aile çocukları! erkekse kıskandıran, kadınsa ayıran organizmalardır.
ilişkiniz boyunca her fırsatta sevgilinizi yerin dibine sokar,ayrılma sürecinizin hızlanmasına katkıda bulunur ve bundan emin olduğu zaman size yazar *
akıllara durgunluk verecek kadar pişkindir.

allahtan hem cinsi. karsi cinsi olsa kesin her gece olay cıkarırdım *
daima sizi kuşku içinde bırakır, bir de yakışıklı ise, laaan.
serçe parmaklarından tavana asılmalıdır.
türlü suikast planlarına kurban gitmesi olası insanlardı.
ilk dakikalardan kuyusu kazılacak kişidir. Bu kanka bursalıysa mutlaka görüklede yada bulvarda bekar evi vardır, ps oynama bahanesiyle sevgilinizi elinizden alır size boynuzu taktırır, hiç bir kıza bağlı kalamam martavalını okuyarak erkek arkadaşınızın kafasını karıştırır, evlilik fikrinden caydırır. yangında üstüne kapı kilitlenecek insandır.
bu insanlar ya çok sevilir yada nefret edilir ortasını bulanı daha göremedim.
ilişkimizin kuması olarak adlandırebileceğimiz insan.
ilişkinin gidişatını belirleyen temel faktörlerdendir, ciddiye almak gerekir.
senin de mecburen samimi olmak zorunda olduğun kankadır. en ufak bir ters hareketinde hatun veya erkek kişiyi gaza getirerek ilişkinin köküne güdümlü dinamit döşemesi ihtimal dahilindedir.
olaya bide sevgilin kankası açısından bakmak gerekir.
şuan bulunduğum durumdur.
fevkalade rahatsız edicidir.
eğer sevgilinin karakteri sağlamsa ilişkiyi etkileyemez. zaten kankasının sözüyle ilişkisine yön veren sevgili de bi zahmet siktirip gitsin.
(bkz: meriç) (bkz: umut sarıkaya)
Sevgiliniz bir piç ise Sevgilinize gizli hayranlık duyan ama kanka ayağına yatan, çıktığı kızlara da iyi niyetliymiş gibi yaklaşıp asıl amacı ara bozmak olan, bütün bunları sadece kendisine itiraf edebilen ve böyle birini sevdiği için içten içe utanç duyan insandır. Her sevgilinin kankası için böyle bir teşhis koymak aptallıktır. Yukarıda anlattığım insan çevremden biriydi.