bugün

zamanlama olayına hasta olunan arkadaştır.
en olmadık zamanlarda beliri verir; şaka gibidir.
futbol maçlarından sonra en çok sinir bozan şeydir.
çoğunlukla sinir bozucu olan, ama bazen de işe yarayabilen insan çeşididir. önce kullanmayı deneyip, sonra yakınmak lazımdır.
hem kızdıran hem güldüren şahsiyet.
Kavga edilce barıştırıcı bir güç olarak işe yararken;
Özel birşey konuşacağınız zamansa fazlalık olarak görürsünüz onu.
Niyeyse sevgili çok rahattır; ya sevgilisine ya size fazla güveniyordur.
Hele bir de sizi bu kanka tanıştırdıysa yandınız.
Canı sıkıldığı her an sizle takılma hakkına sahiptir.
Çirkin kızdır. kimse ona bakmadığından içinde bastırılmış aşkı öyle yaşamaya çalışır, ilişkinizi yönetmeye bile çalışır.
masumane fakat sinir bozucudur, her konuşmasında kafasına tekme atılasıdır.
sevgiliyle her atıştığınızda akla hemen bu şahsiyet gelir. büyük ihtimalle ilişki onun vereceği direktiflere göre şekillenecektir. eğer sevgiliniz de etki altında kalabilecek bir tipse vay halinize diyebilirim.

- aşkım dün niye açmadın telefonu. çok mu kızdın bana(gönlünü alma çabaları)
+ biz ayrı dünyaların insanlarıyız, tipim değilsin bide, hıı, penisin çok küçük..
- ne ayrı dünyası canım, ne küçüğü kim söylüyo bunları?
+ bernaaaaa..
- vay orspu hemen yetiştirdi demek..
(bkz: kuma)
ayrılık sebebidir. içten içe sizi kıskanır ve gıcık olur. sevgilinizin sizden ayrılması için ona binbir türlü baskılar yapar ve sonunda da büyük ihtimal başarılı olur. allahın belası.
kıskanılan kişidir. sevdiğini kimseyle paylaşmak istemez.
ara sıra düşünülendir.. arada kız arkadaşın, kız kankasını da az baş rolde oynatmadım yani, ben seviyorum kendisini..
çirkin olur bunlar genelde. bi de konuşurlar.
hemcinsiniz olması durumunda günde birkaç kez "anaya sövme" sürecini size yaşatan insandır.
yakın arkadaşa ayarlamaya çalışılır genellikle. (bkz: çöpçatan sevgililer)
(bkz: yancı) yok lan o başka birşeydi.
Edindiğim tecrübeler doğrultusunda ortada konu yokken tartışma çıkartıp ayrılma aşamasını başlatan insandır. ilişkide 3. şahıs olur genelde. Uzun süreli bir ilişki için hemen kurtulmak gerekir.
yakınlaşılan karşı cinsin olumsuz taraflarının anlaşılmasında bir dedektif gibi yardımcı olan kişi.
karakutusudur ilişkinizin. herşeyden haberi vardır. ne yediniz, ne içtiniz, ne konuştunuz hepsini bilir. sevgiliyi doldurarak kavga ettirir, sonrada barıştırır.
genelde erkek arkadaşı ayartan ona eski bekar hayatının meyvelerinden sunan kişidir. derhal aralarının bozulması gerekir ya da en yakın kız arkadaş bu kişiye kurban edilmelidir.
Ne zaman sevgiliyle yalnız kalacaksanız hemen bu olur o yerde.
Baş başa kalmaya gelmez.
Sonunda ise ya sizin aranız bozulur ya da sevgili ile kankasının.
Karşılıklı ilişkilerin tuzu, biberi bile değil; tamamiyle çin işkencesi acısıdır. Hem sizi tanımaz, hem sizi kötüler ve hep sevgilinizle aranızı bozar. Ama yinede ne zaman başı sıkışsa, ne zaman birşeye ihtiyacı olsa yanında olurum. Hayır sev beni diye ölmüyorum, ancak bırakta sevgimi, sevgilimi yaşayayım değil mi? (bkz: hem fakir hem şeyi büyük) ve (bkz: wtf)
onu kendi kanka ayarlayıp sevgilinin sana kalamsı gibidirrr.
sevgilinizin telefonunda bebeğim diye msjını görünce ilişkiyi bitirip çocuğun ağzını burnunu kırmayı sağlayacak kişidir.
sevgiliyle arası bozulması şart olan kişidir. heleki sevgilisi yoksa bu süreç kısaltılmalıdır.
ama dikkat! eğer bu kanka sevdiceğinizle yaşadığınız her şeyden haberdar oluyor ise, acilen üstüne güdümlü füze atın.. yoksa ilerde sevdiceğinizi sizden alacaktır.
Sevgiliniz bir piç ise Sevgilinize gizli hayranlık duyan ama kanka ayağına yatan, çıktığı kızlara da iyi niyetliymiş gibi yaklaşıp asıl amacı ara bozmak olan, bütün bunları sadece kendisine itiraf edebilen ve böyle birini sevdiği için içten içe utanç duyan insandır. Her sevgilinin kankası için böyle bir teşhis koymak aptallıktır. Yukarıda anlattığım insan çevremden biriydi.