bugün

sevgili insana neler kazandirmaz ki.
Mutluluk, huzur, neşe verir, eğlenceli müthiş vakitler gecirirsiniz beraber, gercekten seviyorsanız onsuz gecen her an sıkılırsınız, hayatınız değişir, geleceğe yönelik planlarınız olur, daha stabil hayat yaşarsınız, mutluluğunuzu hüzünlerinizi her şeyinizi paylaşırsınız, bana ellerini ver, hayat seni sevince güzel...
yani sonuç olarak sevdaluk iyi şeydur ben daha yeni başladum diyor Kazım Koyuncu. *
cinsel tatmindir.
tansiyon, dövüş sporları, zevk anında araba nasıl sürülür vb yetenekler.
boş zaman kaybı. evet.
am, göt ve meme.
değişik bir hava katar. sevgilisi olan erkeklerin kızlara daha çok çekici geldiği bir gerçek var hayatımızda.
cinsel veya duygusal olarak tecrübe. iyi veya kötü birsürü şey kadar sana.
örnek verecek olursak. bakış açın değişir, mutlu olursun, üzülürsün, hata yaparsın, ders alırsın, çok kızarsın, çok sakinleşirsin.
bütün zıtlıkları birarada barındırır sevgilinin sana kazandırdığı duygular.

NOT: cinsel anlamda da iyi tecrüben olur.
(bkz: yarrak afedersin)

bunun daha iyi durduğu başka bir başlık yok.
tecrübe her konuda.
sinirden başka birşey kazandırmaz.
Her açıdan insanı olgunlaştırır. Sabretmeyi, beklemeyi, ağlamayı ama buna dayanmayı, çıkarsız değer vermeyi öğretir. Ve daha bir çok şey.
Öğrenci insana hiç Bi şey katamaz kaybettirir düzenli ders çalışan birinin neden sevgilisi olur neden bağlanır anlamam aptalmışım dersiniz öyle çok şey kaybettirir derslerinize bakın şurada bir kaç yıl için sevgili yapmayın adam olun doktor bey olun ondan sonra fıstıkları götürün fıstıklar cepte olur o zaman hazırda bekler olur bence böyle ama yinede siz bilirsiniz.
Bana bir canavar verdi.
içimde olan bir canavar.
Beni canavar yaptı gidişiyle.
Nefret kazandirdi.
Ki ölümü bana her şeyi kaybettirdi.
Ama canavar hala duruyor içimde.
Kemiriyor bütün duygularımı.
Sevmeye kalktıkca içimi kemiren bir canavarla yaşıyorum.
Ama ne olursa olsun ben zeynep'e hep minnettar kaldım.
gidilen yeni bir restoranda iki farklı yemeği aynı anda deneyebilmek bunlardan biridir.
bol bol günah.
yaşama sevgisi mutluluk hale bir can kazandırır.