bugün

sevdiği için, yada tapacak birini arayan her insanın gerçekleştirdiği eylemdir. muhtemelen türk kızlarıdır demeyeceğim. bence ırk yada cinsiyet farketmiyor.

evet bende dahilim. kezban diye etiketleyin hemen.

seviyor ise yapıyorsun gerçekten bu böyle, çok atıp tutuyordum dinleme kızım, gidiyorum diyeceksin, gidebilir miyim nedir ? bilmem ne falan. bir karşı çıktım baktım üzülüyor, kızıyor ben daha çok üzülüyorum. en sonunda onu dinlemeye karar verdim. dinliyorum arkadaş bildiğin onu dinliyorum. kendime de şaşıyorum. ben böyle değildim.

ne yani aşık mı oldum ?
sevgilinin her dediğini yapmak, karşıdaki insanı çabuk bıktıran ve saygı duymasını engelleyen durumdur.
dışarı çıkma fazla gezme arkadaşlarla buluşma erkek akrabalarla samimi olma çok makyaj yapma mini etek, askılı giyme vb.şeyler peki bunlar yapıldı diyelim sırf üzülmesin aklında şüphe kalmasın tartışma çıkmasın diye ee peki sonuç? hiç gerek yoktur efenim sevgili milletinin her istegi yapılmamalı sonra afedersiniz ama kıçı başı ayrı oynuyor kalkıyor bi tarafları senden kötüsü de olmuyor.
başlığı görünce sevgilimin olmamasına bir kez daha sevindiğim olay!
sabah kalkılıp itinayla bütün ütüleri yapılır sonra kahvaltısı hazırlanır, sevgili uyandırılır kahvaltısı yaptırılıp kahvesi yapılır sevgili işe gider sonra sen evini temizler yıkar paklarsın babasının bile odasını temizlersin çamasırlarını yıkarsın, sap sarı saclarını sırf o kıskanıyo ıstemıyo dıye sıyaha cevırırsın(tabı ben tekrar sarıya dondum ılıskı bıtınce) aksam yemegını hazırlarsın kapıda karsılarsın, bası ne zaman sıkıssa hep yanında olursun butun sınırını stresını cekersın hıc bısı yapmadıgın halde sucsuzda olsan ozur dılersın ama artık bıkınca ayrılırsın ıkı dakıka sonra kopek gıbı pısman olup donersın ayagına gıdersın ama ıstemez zaman ıster bı sure sonrada tekmeyı de yerım heralde. Ama olsun ılk defa onun ıcın yaptım bu kadar fedakarlıgı hıc pısman degılım ıyıkı de yapmısım ılk ve son defa yapmayın demıyorum yapın ama benım kadar bokunu cıkartıp köle olmayın sonuc boyle oluyo er yada gec cunku.
tekedilmeyi garanti etmektir.
geleceğe yatırım yapmaktır.
en az sizin onu sevdiğiniz kadar onun da sizi sevmesi için gösterilen çabalardır. bir anlamda onun da sevmesi için ona verilen rüşvettir. oysa sizi sevmesi için bir şey yapmanıza gerek yoktur. sevecek adam sever, sevmeyecek adam ise ağzınızla kuş tutsanız sevmez.
(bkz: Bokunu çıkartmak)
erkeklere müthiş yakışır. kadında bu davranış belki biraz ezik durabilir ama erkeğe nasıl oluyorsa çok yakışıyor. kadını sevgi yumağı haline getirir.
ilerde büyük sıkıntılara neden olacak davranış biçimidir. alıştırdıktan sonra bir kere istemediği bir şeyi yaptığınızda ilişki biterse sakın kahrolmayın. çünkü bitecektir.
ilişkinin kısa bir zaman sonra biteceğine delalettir.
Ezikliktir.
-o elbiseyi giymiyeceksin !
+tamam askim
bu nasil bi iliski ya?
Omurgasizlik ve kişiliksizliğe delalettir. Hayır kavga çıkarın her şeye muhalif olun da demiyorum ama bir fikriniz dahi olmaması ya da hiç itiraz edecek konunun olmaması ilişkinizin biteceğine bir yerden sonra bir tarafın bu ne anasını satayim diyecegine isarettir. Size uymasa dahi ayrılır ya da kavga edersiniz diye itiraz dahi edememek çok acı. Kimse evine süs köpeği almıyor beyniniz olduğunu karşınızdakine hissettirmelisiniz.
Yavşaklıktır.