bugün

sevgilinin güzel gözlerinden izlemektir istanbul'u.. istanbul'un bir anda, sevgilinin gözleri olmasıdır. martıların vapur etrafında uçuşup, iki sevgiliye şapka çıkartmasıdır. sevmektir, doyasıya ve yaşarcasına sevmek..
gözle ilgili büyük sıkıntı yaşayıp gözlerini kaybetmiş bir insanın sevgilisinin ölüm haberinden sonra ona tek uyan gözün onun gözü olmasından ötürü organ nakli ile ameliyat edilmesinin ardından düzeldiğinde "şöyle bir istanbul'u izleyim." demesinin ardından yaşanabilecek olandır. * *
sana baktım ay'ı gördüm
ona baktım seni gördüm

ankaralı yı ilgilendirmeyen entry dir.*
hayatı sallamaktır. o an, o ve siz varsınızdır. gözünüz hiçbir şey görmez. aynı zamanda dudaklara da yapışıldı mı tarif edilemez duygular yaşanır. allah herkese yaşatsın.
yansımadır.
boğaz manzaralı bir mekanda sevdicekle ömrüm boyunca çok sık yemediğin yemekler yiyip romantizmin doruklarına ulaşmışken sırtın denize dönük onun senin için hayatı ifade eden çölde bi yudum su gibi gözlerini izlediğin anda onun gözleri hüzün ve mutlulukla karışık boğazı izliyorsa "*****" hayatın iyi yönde hareket ediyor demektir...