bugün

sıçmak doğal olabilir ama bok izi bırakmak biraz öküzlüktür. zaten o sıçarken ki durum çok vahim ve tatsız bi olaydır. doğru düzgün yellenememe, içinden geldiği gibi bırakamama..bunlar rahatsız edici durumlardır. peki ya bok izini bırakmak. burada erkeğin bok atıp izini bırakması kız için üzücü ve yıkıcı olabilir. güçlü, koruyucu erkek, o karizmatik, hasta olunan erkek tuvalette bokunu tam temizleyemiyor..afedilecek birşey değildir. ayıptır, yakışık almaz..

sen tuvaletini yap, orayı sıçıp sıvama, bi fırçayı eline alıp üç beş kere gidip gelme, aklın fikrin kızda olsun..olmaz kardeşim. ziktin attın herşeyi. yakışıyo mu bu sana..delikanlıyı bozar bunlar. sonra yok bana karı bul, yok ben neden kız bulamıyorum, neskafe üçü birarada ben niye yalnızım. e orda bok kalmış..müstehak sana..
bir üst leveli için;
(bkz: ay amına koyiyim misafirlikte sıçtıgımız boka bak)
yandaki tuvalet fırçasıyla temizledikten sonra herhangi bir sorun yaratmayacak hadisedir.

ha, fırça yoksa o zaman geçmiş olsun.
(bkz: romantizmin içine sıçmak)
(bkz: bu da benim sana ayrilirken hediyem olsun)*
boktan heykel dikmektir.
en azindan tuvalete sicildigini gosteren eylemdir. o izi baska yere birakmaktan hallicedir.
tuvalet fırçasıyla ve bol suyla temizledikden sonra oh çekebileceğiniz durumdur. bok izi falan kalmaz. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar