bugün

göğüslerinin ayrık olması.
edit: tamam kezolar sakin.
Opulmedigi yeridir efenim.
bazen de opuldugu yeridir.
Ayrıdıktan sonra fark edilen yerlerdir.
(bkz: aşk insanı kör eder)
sevgilinin çirkin bi yeri olmaz.
erkeklerin gerçek yüzünü gösteren bir anket daha. farkettiyseniz başlığa yazanların %95'i erkek. yazık...

sevgilisini sevmeyen hödüklerin gözüne batan yer.
Burun içi killaridir.
yok ki be kardeşim. çirkin yeri yok ki..
onun sevilmeyen yanı kalmıyor.

çok sevdiğiniz için söylüyorsunuz hoş gelmeyen şeylere sizin için özen gösteriyor.

onu karşıdan gelirken gördüğümde şöyle seslenirim "şuna bakın cennet yerlerde geziniyor"...

bastığı yerler çirkindir betondur ama ben o ayakları taşıyan yerleri de öperim. severim.
Sevgilinin çirkin yeri falan yoktur. Olsa olsa ,-Aşkım bu sana yakışmamış, vardır
kokan ağzı...

edit: çapraşık dişler
var olmaması.
sevişme sırasında gözlerinizi açık tutarsanız görürsünüz ki direk kendisidir.
vücudu çıbık gibi çok zayıf. not sadece hoşlanıyorum.*
ne kadar temiz olsa da koltuk altı bölgesi.
başkasının elini tutan elleridir. o zaman sevgili olmuyor ama olsun, bulamadım başka bişey.
bebek gibi yüzü var sözlük ama o elleri yok mu o elleri çarpık yani resmen.
gagası.
Yamuk yumuk dişleri .
olmayan yeri. olmayınca olmuyor hacı. yani sevgili yok.
Sevgilinin çirkin yeri olmaz çünkü o sevgi-li dir seversin sevdiğin zaman gözüne hiç bir yer çirkin gelmez. Ama günümüz de sevgililik kavramı o kadar aşağı düştü ki amaç başka herkes herkesle sevgili...
kalbi.

benim şansım böyleymiş demek ki.
sevgilinin çirkin yeri olur. ha sen o çirkin yeri de seversin o ayrı ama burnu büyük olabilir, dişleri çirkin olabilir, ağzı kocaman olabilir. olur yani. ama sevilir. çok sevilir.
Görülmez,
Kusurları çekici gelir.

Aksi takdirde o "sevgiliniz" değil, partnerinizdir.
doğum yeri. evet sevgilim muş' lu.
yoktur. eğer sevgiliyi gerçekten her haliyle seviyorsan sevginin geçemeyeceği güç yoktur.