bugün

ilk fırsat ta sevgilinizi götürecek erkektir. *
yorum olarak;

http://inciswf.com/kutsaldede.swf
Eğer beni tanıyorsa hiÇ dert etmeyeceğim durumdur zira yanlış bir hareketinde başına gelebileceklerin farkındadır.
dibine kadar tanımak ve dikkat etmek gerekir.
sevgili olarak kalabilmek için o erkeğin o rütbede olmaması gerekir.

pardon bey efendi gavat mısınız?
Olmaması yürekten temenni edilen arkadastır.
Tabi burda bahsedilen sevgilinin cinsi erkek ise herhangi bir sıkıntı yoktur.
problemin en buyugunu teskil eder dogru ani yakalayinca.
kızlar alınmayın bunu da bir kız olarak söylüyorum kesinlikle bir yerde yavşaklığı ortaya çıkan arkadaş tipidir.

bazen masumane bazen tehlikeli , er ya da geç bir şey çıkar hep.

tabi kıza ve yakınlığa bakış açısına bağlı olarak da değişir.
benden sonra artık öyle biri olamaz maalesef.
şerefsizdir. lan puşt git kendin gibilerle takıl ne arıyon sevgilisi olan kızın yanında.
gercekten bir siniri vardir.
gecen sene sevgilisiyle kavga etmisti bir kiz arkadasim, okulun bahcesinde onu aglayarak tek basima gordum ve yanina gittim. Gercekten dostca, ve her iyi arkadasin, her centilmenin yapacagi sekilde. Agladi, agladi, agladi. Ailesiyle de sorunlari vardi. Cocugu seviyordu sanirim, ama bence sadece sevdigini saniyordu, ama o ayri. Sonra omzuma yatti birden. Bende anlamamistim... Saclarina dokundum basini oksadim. Bunu neden yaptim bilmiyorum ama dogru hareket bu gibi gelmisti. Tabiki bu durumu gorenler oldu. Ayni gun icerisinde erkek arkadasi geldi kizin. Kavga cikiyordu valla. Benden de buyuktu.
Iste ozet olarak abartmayin, oyle bir sey varsa da haberi olsun sevgilisinin. Bir cok kizin en yakin erkek arkadasi olmus biri soyluyor bunlari. Bu is gercekten oyle uygar erkek triplerine gelmiyor.
cinayet sebebidir.
en çok irtibat halinde olduğunuz kişidir. eğer sevgili bayansa o artık en yakın erkek arkadaş olmaktan çıkar tabi.
Bu insanlar sizi çaresiz bırakmakla beraber sevgilinizle olan ilişkinizin sarsılmasına dahi neden olurlar. En etkili çözüm adam akıllı karşına alıp konuşmaktır.
olamaz. o kadar, olursa sikerim.
Kar maskesiyle tenhaya çekilip kıstırılasıcadır. Evet.
mutlaka sorun çıkarıcak kişidir o size kardeşim der siz anlamazsınız uzaaaar gider ayrılığa kadar gidebilir.
önünü keseceksiniz .her iki anlamda da .
basa vermesın cok zor.ama bence asıl mallık boyle bı durum olduğunu bıle bıle kızı bastan kabul etmektır.
arkadaşın anlamını bilmeyen, özgüveni olmayan erkeklerin kendilerine sorun olarak gördükleri kişilerdir.
kişinin hayata, kadın erkek ilişkilerine bakışı, hayatını şekillendirişine göre değişken cevapları olan entry. mesela kişiye göre hayatta var olma amacı doğmak, üremek, ölmek şeklindeyse, kadın erkek ilişkilerinde, kadını doğurgan meta, erkeği de doğurtan, herşeyi kontrol eden şeklinde görüyorsa, tabii ki o kişiye göre kadın erkek arkadaşlığı olamaz, illa ki ortaya hoşlanma, ilişki vs çıkar.
fakat kişi olaya öyle bakmıyorsa, mesela kadını meta olarak değilde normal bir birey olarak görüyorsa, amacı üremekden ziyade dünyada birşeyleri değiştirebilmekse, yanındaki kişiyi de (kadın erkek farketmez) yoldaşı olarak görüyorsa, bu entrye bakar, güler ve geçer. çünkü kadın erkeğin üremek ve cinsellik dışında da biraraya geldiğini bilir.
yakışıklıysa tadından yenmez. evet.
sevgiliye gizliden yazan bir arkadaştır.

böyle tipler hiç sevilmez.

bunların gay versiyonları da evlerden ırak.
Bir meriç olabilir.
görsel
Sorun yapılıp kasılmaması gerekilen tiptir. Zira ne kadar sorun yapılırsa, kızı zatwn kendinizden soğutursunuz.o yüzden oluruna bırakın.

Ha illa karşıt görüş savunan olursa, ona da bi tavisyem var ;

(bkz: dostunu yakın tut düşmanını daha yakın)