bugün

sevgiliyi siktir edeceksiniz yalnız kalacak olsanız bile. çünkü sevgiliniz erkek arkadaşının ondan hoşlandığı bilmesine hissetmesine rağmen onunla samimi olmaya devam edecektir . ve siz erkek arkadaşınızın ondan hoşlandığını söylediğinizde size inanmayacaktır çünkü sevgilinizin egosunu okşuyor o arkadaşının ondan hoşlanması. size o öyle şey yapmaz güveniyorum ona der.bu devirde gerçek sevgi aşk kalmamıştır çoğu kişi gönlünü eğlendirmektedir sevgilileriyle.
diyemedi kız sevgilisine. olsun aşkım ihi ihi deyip sözlüğe girdi ve içini döktü. çünkü biliyordu, o mu ben mi diyen herkes kaybeder.
Inşallah efendi biridir temennilerinde bulunulacak arkadaştır. Sevdiceği yoldan çıkarmaya kalkarsa ya topuklarına sıkılmalı ya da gözleri oyulmalıdır. Bir de namazında olmalıdır ki sevdiceği bu noktada olumsuz etkilemesin.
Genelde sevgilisi olmayan karı kız peşinde yavşak gevşek tipler olur bunlar.

Bu yüzden çok defa kavga etmiştim. Öyle bir anda ilişkisini kesmesi elbet mümkün değil ama en azından sık görüşmemesi konusunda uyarmıştım. en son da ayrıldım. Bu sebep değildi tabii ama etkenlerden biriydi...
Sevgiliniz tüm uyarılara rağmen bu arkadaşla görüşmeye devam ediyorsa,Onu size tercih ediyorsa yapacağınız tek şey,ayrılın.O arkadaş 2-3 gün sonra gidecek ama siz ona bir ömür adayabilirdiniz.O yüzden kendi kaybeder.çünkü bir daha asla sizin gibi seven birini bulamayacak.
Kızın yakın arkadaşı erkek ise hani tuttuğun takım 90+ da gol yer berabere kalır ya ha işte o dur.
mesafeli arkadaşlık kurulabilecek insandır.
muhafazakarlar tarafından asla kabul edilmez kişidir. düz düşünmek zorundayım ve hayatındaki tek erkek ben olmalıyım.
Bazen bir şanstır. Sonuçta size çok faydasıda dokunabilir kızın arkadaşlarıyla bir yere gidildiğinde tek erkek olmazsınız ve kızlar tarafından incelenmezsiniz ortamda bir Maskot vardır ondan sıra gelmez rahat edersiniz.
kıskanılan kişidir. başı her an belaya sokabilir.
biraz kafa dengiyse kanka olursun. hem güvenle bırakırsın onları, hem de buluştugunda geyiğin dibine vurursun.
fırsatçı patojendir yani ficud zayıf düşerse etkinlik gösterir.

meriç , taylan ya berktir.
Sorun yapılıp kasılmaması gerekilen tiptir. Zira ne kadar sorun yapılırsa, kızı zatwn kendinizden soğutursunuz.o yüzden oluruna bırakın.

Ha illa karşıt görüş savunan olursa, ona da bi tavisyem var ;

(bkz: dostunu yakın tut düşmanını daha yakın)
Bir meriç olabilir.
görsel
sevgiliye gizliden yazan bir arkadaştır.

böyle tipler hiç sevilmez.

bunların gay versiyonları da evlerden ırak.
yakışıklıysa tadından yenmez. evet.
kişinin hayata, kadın erkek ilişkilerine bakışı, hayatını şekillendirişine göre değişken cevapları olan entry. mesela kişiye göre hayatta var olma amacı doğmak, üremek, ölmek şeklindeyse, kadın erkek ilişkilerinde, kadını doğurgan meta, erkeği de doğurtan, herşeyi kontrol eden şeklinde görüyorsa, tabii ki o kişiye göre kadın erkek arkadaşlığı olamaz, illa ki ortaya hoşlanma, ilişki vs çıkar.
fakat kişi olaya öyle bakmıyorsa, mesela kadını meta olarak değilde normal bir birey olarak görüyorsa, amacı üremekden ziyade dünyada birşeyleri değiştirebilmekse, yanındaki kişiyi de (kadın erkek farketmez) yoldaşı olarak görüyorsa, bu entrye bakar, güler ve geçer. çünkü kadın erkeğin üremek ve cinsellik dışında da biraraya geldiğini bilir.
arkadaşın anlamını bilmeyen, özgüveni olmayan erkeklerin kendilerine sorun olarak gördükleri kişilerdir.
basa vermesın cok zor.ama bence asıl mallık boyle bı durum olduğunu bıle bıle kızı bastan kabul etmektır.
önünü keseceksiniz .her iki anlamda da .
mutlaka sorun çıkarıcak kişidir o size kardeşim der siz anlamazsınız uzaaaar gider ayrılığa kadar gidebilir.
Kar maskesiyle tenhaya çekilip kıstırılasıcadır. Evet.
olamaz. o kadar, olursa sikerim.
Bu insanlar sizi çaresiz bırakmakla beraber sevgilinizle olan ilişkinizin sarsılmasına dahi neden olurlar. En etkili çözüm adam akıllı karşına alıp konuşmaktır.
en çok irtibat halinde olduğunuz kişidir. eğer sevgili bayansa o artık en yakın erkek arkadaş olmaktan çıkar tabi.