bugün

beterin beteri olduğu için fazla kafaya takmamak gerekir.
(bkz: ağzından mı öpmüş)
(bkz: hassiktir diyorum)

bir insana selam veripte karşıdakinin görmemesi durumunun 999 katı.
insanın içini isteğini biraz burkçaktır. lakin yapçak bir şeyde yok.
(bkz: beyinin koşarak uzaklaştığı an)
(bkz: dil dile değmiş mi)
önem taşımayan hadisedir.
tecrübe itirafları gereksiz kılar.
(bkz: ağzından mı öpmüş)*
helal olsundur. sevgililerinin hatta evlenecekleri insanların gözlerinin içine baka baka geçmişi konusunda yalan söyleyen çiyan zihniyetli insanlar varken, bu itirafı yapan kişi alnı öpülesidir. bir de;

--spoiler--
o da daha önce 3 senelik bir ilişkisi olduğunu ve bu süre zarfında 4 ya da 5 kere dudaktan, 20 civarı da yanaktan öpüştüklerini söyler.
--spoiler--

3 senelik ilişki ve 4 ya da 5 kez dudaktan,20 civarı yanaktan... böyle bir matematik yok zannımca. ben 3 yıl birisiyle beraber olacağım ve epi topu 5 kez öpeceğim, imkanı yok dostum. hani sapık olduğumdan ya da karşımdaki bayanın kaşar olmasından değil, insan sevdiğine yakın olmak ister ve öpmeleri 5 kezle sınırlamaz, sınırlayamaz.
asıl evlenilecek kızın bu olduğu gerçeğini ortaya çıkarır. zira bakireyim, kapalıyım diyenden daha namusludur.***
öpüştüğünü değil öpüşme adı altında başka şeyleri itiraf etmesidir. güzin abla'ya mektup gelirdi sevgilim ceketini omzuma astı hamile kalır mıyım diye? kız aptal mı? mis gibi şifre.
bu durum karşısında "en azından tecrübeli" diyip avunulabilinir.
ister istemez kafanın oraya takılacağına delalettir. kandaki kıskanma hormonu miktarında aşırı bir artış olur. sonrası düşünceler, düşünceler. birkaç gün sonra geçiyor ve yardırmaya devam ediyorsunuz.
3 ya da 4 kez öpüştüğünü söylemesinin hemen akabinde seviştiği itirafının gelmesi vardır ki insana o öpüşmenin kafaya takılmayacak kadar gereksiz olduğunu hatırlatır.