bugün

aklınızdan geçeni anlayan, en küçük hareketinizden ruh halinizi çözdüğü andır.
onu annesiyle babasinin yaninda gorup; babasina benzedigini farkettigim an. sirf ona benzedigi icin o muthis babaya buyuk sevgi ve saygi sundum. ve bir kez daha asik oldum.
Bazı sınavlarda soğukkanlılığını koruyup fevri davranmaz, bir de üstüne sana kopya vermeye kalkarsa dadından yinmez. işte o an anlarsın hayatın seçtiğin kadındır. iyi ki de varım lan.
hapşururken kedi yavrusu gibi ses çıkarması.
-hamileyim
-oha çüş kimden amk.
-şaka yaptım.
-seni seviyorum.
sevişgen dakikaların ardından şefkat beklemediği, kıçını dönüp uyuduğu andır.
Alkol icelim dedigi andir.
bence bu durum fazlasıyla saçma. öyle an an sevmemi olurmuş ? sevgili hep çok sevilir. uzakta da olsa yakında da olsa çok sevilir. sevgili lan bu sevilmezse niye sevgili olsun ?
Uyurken üstü açılmıştır ve biraz üşüdüğünü anlamışsınızdır üstünü örtersiniz biraz ısınır, uykusunun arasında gülümser. Sonra siz onu öpüp yanına tekrar uzanıp sarılırsınız ya işte o andır o an.
ikinizde uyurken yari uykulu halde size seslenip gel demesi ve sarilmasidir efenim.
elinizi öptüğü andır.
hayallerinize deger verdigini hissettirdigi, hastayken tum huysuzlugunuza ragmen yaninizda bikmadan durdugu, hic bilmediginiz bir konuyu sabirla uzun uzun anlattigi anlardir.
Senin en kötü anında yanında oolduğu zamanlar ..
Kapris yaptığı an. Bilmiyorum neden ama çok çekici geliyor. abartmamak şartıyla.
verdiği an.
güncel Önemli Başlıklar