saçmalıklarından bir tanesi olmakla beraber şansını zorladığının göstergesidir..
merak ettiğim şey bir insan bu kadar mı odun olur.. bu nasıl bir mantıktır.. madem sevgilin var be kardeşim ne diye görüşmüyorsun.. yoksa sanala mı merak sardın diyeceğim fakat görüyorum ki sanalda da yeteneksizsin.. ee hatuna istediği ilgiyi nasıl göstermeyi düşünüyorsun o da ayrı bir merak konusu oldu çıktı..sonra vah efendim aldatıldım aman efendim terkedildim, ne kaşarmış ne bilmem neymiş der durursunuz artık.. ama geçti bor'un pazarı demezler mi insana be odun.. bakıyorsunuz hatun taş, odunda fena değil hani ama odun işte.. e be odun oğlum öküz de senelerce trene öyle baktı ama farkındaysan tren gelip gitmekte öküzde baktığıyla kalmakta.. allah odunları yontmak için uğraşanlara sabır versin çünkü bunları yontmak için bir şeyler anlatmaya çalışırsınız, göstermeye hani ilişki düzene girsin istersiniz bu mallar daha büyük tribal enfeksiyona girerler.. hiç elleşmeyin derim.. odun ne kadar iyi odun olursa olsun ve siz ne kadar yontmaya çalışırsanız çalışın en fazla iyi bir kalas elde edersiniz.. valla seçim sizin artık..
mutlaka bi halt vardır. %90.
artık seninle sevişmek istemiyorum demesidir.
buluşalım teklifini karşı taraftan da bekliyor olmasından kaynaklanan can sıkıcı durum.