bugün

en güzeli,içi dışı birdir işte yalan söylemez size asıl sinsilerden ciddi duranlardan korkacaksın
muhteşem birşey özünde neyse heryerde de öle olması gereken bir sevgilidir ve paha biçilemez.
ilişkiyi monoton olmaktan çıkarır. sıradan şeyler yaptırmaz size bu gibi durumlarda.
iyisi mi, tadını çıkarın.
Güzel bişeydir hayatınız renklenir.
En makbul olanıdır. Yoksa geçer mi lan hayat?
herşeyi uçlarda yaşayan ve yaşatan sevgilidir. pek çok ciddi ve normal gibi duran sevgililerin aksine onun içi dışı birdir. dürüsttür. olduğu kişiyi saklama gereği duymaz. kendini dizginlemek zorunda kalmaz. en gerçek sevgilidir.
ve size enleri yaşatacak olan sevgilidir.
hayatı renklendiren sevgilidir. hiç ummadığın anda sana sürpriz yapar. hiç ummadığın anda güzel bir mesaj yollar. hiç alakasız bir yere gideceğiz diyip seni en sevdiğin yemeklerin bulunduğu bir yere götürür. onun özeli olmak şanstır. kendisi de candır. miniminnacık bi araydı. sözlüğe girmeyeceğim diye söz verdim, hemen fotokopilerime geri dönüyorum. ortalama filan kasmıyoruz sonuçta. (bkz: risk budur)

(bkz: sevgilinin sözlük nickini bilmesi)
eğlenceli bir kizdir, iyi zaman gecirtir.
güvenilmez bir sevgilinin varlığına delalettir, yorar ve hatta korkutur :

--spoiler--
sevmek kimi zaman rezilce korkuludur
insan bir akşam üstü ansızın yorulur
tutsak ustura ağzında yaşamaktan
--spoiler--
kendinize ikinci bir sevgili edinerek durunu kökünden halledip hatta avantaja dahi çevirebilirsiniz.

şöyle ki kendinize çok zeki bir ikinci sevgili yaparsanız iki sevgili birbirlerini nötrler. ayrıca çatlak olan sevgiliniz her istediğinizi yapacağından düzenli bir seks hayatınız olur. zeki olan sevgilinize muhasebe işlerinizi yaptırıp gül gibi geçinirsiniz.
her kizin olmak isteyecegi durum. (bkz: bipolar sevgili)
kendisi benim sevgili adayım olur. selam.
tadından yenmeyecek sevgilidir, karamsarlığı ve kasveti alır götürür.
Sempatikdir, saftirikdirde.
tabu yıktırır. ama sonra çıkar gider.
aklıma nedendir bilinmez çılgın bediş'i getiren sevgilidir. halbuki yonca evcimik'i de hiç sevmem. aksine küçükken o çıktığında hızla kanal değiştirirdim.

not: gerçi o zamanlar kaç tane kanal vardı.
nefis bi durumdur.

biraz da hayvan olursa tadından yenmez.
Sevgilinin tatlı kaçıklar dizisini hayata geçirdiğinin göstergesidir.*
Kesin ikizler borcudur ve sevdiğim sevgili profilidir.
Eğer aşırı ciddi biri değilseniz eğlenip keyfi çıkarılması gereken sevgilidir. belli bir süre sonra klasik sen eğlenilecek fakat evlenilecek insan değilsin lafını diyebilirsiniz. Belki o size der çatlak dememiş miydik.
"Bana güven sevgilim." dedikten sonra sizi aldatabilir. Bir önceki gün "beni bırakma aşkım. senin için her şeyi yaparım yeter ki bırakma." derken bir sonraki gün "ben yoruldum, sevgili olmak istemiyorum." diyebilir. işin ilginç tarafı üçüncü gün yine ilk günkü tavrına, aptal aşık olan tavır, geri dönebilir. ilişkide sizin ileriyi görmenizi engeller. Tam inanmışken sizi vazgeçirebilir, tam bırakacakken sizi aşka inandırabilir.
Sonuç olarak sağlam bir iradeniz yoksa çok ciddi düşünmeyin derim. iradeliyseniz de bir kez daha düşünün.
sevgilinin affedersiniz biraz "puşt gibin ibne gibin" bir şey olması durumudur.
işimiz biraz daha zordur. Allah kolaylık versin uğraşıp dururuz.
ilişkide gereken bir şeydir.
ama burada tasvir edildiği gibi, bu çatlaklık kaçıklık sadakat, saygı konusunu zedelemeyecek.
Birisinin sevgilisi olsam büyük ihtimalle bu ben olurdum.

Sıyırmış bir sevgili tipidir.