bugün

ayrılalım yürümüyor demek istemenin bir çeşitidir.
Araya başkalarını sokmak için bir bahanedir. 'Yenisini bulursam keyfine bak. Yoksa şurda ne olur ne olmaz bekle beni' demektir.
bir bardak soğuk su içilmesi şiddetle tavsiye edilir.
(bkz: sevgilinin bir süre verelim demesi)
sizi kadro dışı bırakmıştır, daha iyisini bulursa onla maç yapacaktır. artık sizde önünüzdeki maçlar için hazırlanın.
o aradan sonra bir daha hiçbir zaman eskisi gibi olunmayacaktır, bunun bilincinde olan sevgilidir. kibarca ayrılık sinyalleri..
http://galeri3.uludagsozl...8/cihan-ceylan_267735.jpg

(bkz: sami)
-aşkaoum şimdi hoşlandığım başka bir tip var fakat emin değilim yani önce bir yakınlaşıp onu tanımam lazım ancak seni de kaybetmek istemiyorum eğer onunla anlaşamazsam*, başka birini bulana kadar sana geri döncem tamam mı demenin üstü kapalı ifadesidir.
uzatmamak, o an gelmeden anlamak lazım.
bunu diyen bunu da dedi :
sen çok iyi birisin
ben seni hak etmiyorum
sen daha iyilerine layıksın
olmuyor işte yürümüyor
biraz nefes alalım
" kafamda başkalarını düşünmeye başladım sen artık ufak ufak uza"nın kibarcasıdır.
Kafası karışık sevgilidir. Ara verelim derken, "bakalım sensiz yapabilcekmiyim. Yapamazsam devam ederiz, yaparsam güle güle" demek istiyodur. Böyle durumlarda genelde ilişki sonlanır.
senden sıkıldım. beni çok boğuyorsun, kafa dinlemek istiyorum artık. daha fazla uzatmaya gerek yok,
demesinin daha kibar halidir.
gündemi değiştirmek için yapılsaydı keşke dedirtir.
(bkz: devre yapalım devre)
aklındaki başka seçeneklere yönelmek istiyor da olabilir.
- tayfun, bir süre ara verelim.
- ara vermek yok bana vermeye devam edeceksin!
Araya bir şey sokma isteğinden doğan masumane söz öbeği. *
başkasını buldum, onu ayarlayabileceğimden emin değilim'in başka bir versiyonudur.
"tamam sen de siktir git" cevabını verirseniz ilerde kafanız ağrımaz. yok aşk acısıydı, yok hala seviyor mudur sorularıydı, alkol alıp aramalar mesaj atmalardı vs. olasılık dahilinde olmaz; çünkü o kapıyı siz sıra dışı bir yolla kapatmışsınızdır bir kere. ancak ilerde oturup gülersiniz arkadaş ortamında. (bkz: oğlum ne biçim adamsın öyle denir mi lan kıza)
cinsel iş hukuku kanununa göre;

1-2 yıl arası kaşarlarda dinlenme süresi 15 dk.
2-4 yıl arası kaşarlarda dinlenme süresi 30 dk.
10-20 yıl arası 60 dk.
20-30 yıl arası çek artık fişini yeter.

(Neye ara veriyorsun bre kaltak erkek tüzüğünde böyle birşey yok)
Çok salakca bir tekliftir. Şuna ayrılmak istiyorum desene korkak.
ara vermek yerine havlu atıyorum denilesidir.
yürü git de diyebilirsin.
gönlüne göre.
olmadı tekrar deneriz.
artık sevgili olmadığının sözlü halidir.