bugün

O da sizin agziniza verir. Boylece ödeșmiș olursunuz. Bence.
Çok kötü bir tabirdir. Midem bulandı ya.
(bkz: tüfeğine çılgın betty adını veren asker)
çok ayıptır.
ne verceğine bağlı olan durum.
-sonra uyandım ki evimizin köpeği benimkini ısırıyordu.
hasta iken çorba veriyorsa harika bir eylem.
bilinenin aksine aslında unisex bir eylemdir.

bi de şuna göz atmakta fayda var: (bkz: inci sözlük tarzında başlık açmak)
aynı anda eline de verebiliyorsan on numero erkeksin beynini siktiğim lafını hakeden adamdır.
(bkz: günah)
yorumu neyin verildiğine bağlıdır.

(bkz: nabza göre şerbet vermek)

fena çağrıştı.
art niyetli olmamak yenecek bir şey de verebilir.*
(bkz: olmaz olmaz demeyin peynir ekmek yemeyin)
sevgilinin ağzına dondurma vermek, yemek yerken kolunu onun koluna dolaştırıp bişe yedirmek ,sinemada mısır vermek vs..
(bkz: hayır hayır ben de erkeğim)
bill clinton la ülkemize giren oral seks kavramından önce bu topraklarda kullanılagelmiş söz ebeğidir. hala da kullanılmaktadır. bence duyguları gayet doğal bir şekilde ifade eden bir sözdür bu. maalesef böyle sözlerdeki doğallığı yakalayamamış, seksi penisle vajinanın git geline dayalı 2 dakkalık bir üreme iç güdüsüne indirgemiş bir kısım kimseler tarafından ana bacı muhabbetiyle içine edilmiş başlıktır aynı zamanda. hayır bu şahıslar analarının bacılarının eşleriyle babalarıyla yatakta ne yapıp ne yapmadıklarını mı takip ediyorlar. oral seks yapan hiç mi ebeveyn hiç mi kız kardeş yok bu türkiyede ? oral seksi iğrenilicek birşey gibi gören bu zihniyet analarının bacılarının doggyle style tarzında ilişkilerini * nasıl karşılıyorlar acaba ? seks ulan bu bare bunda anayı bacıyı karıştırmayın.
(bkz: ben senin ağzına alabilme ihtimalini sevdim)
(bkz: sözlüğü hexadesimal yığını haline getirmek)
kötü bir şey verilmediği sürece sevecendir?!?
amaaaaaaa kötü bir şey verinceee, orasını bilemem!
olsa olsa müstehcendir!
(bkz: ağıza tad boğaza feryat)
gayet doğal bir eylem olmasına rağmen, başlığın kabalığından dolayı sağlı sollu saldırılara maruz kalmış olaydır. "ağzına vermek!" yerine "oral seks yapmak" kullanılsa yani başlık : "sevgiliyle oral seks yapmak" olsa, herkes vay efendim harika olur, manyak olur gibi entryler girecekti diye düşünüyorum. ne var ki anlatımdaki kabalık olayı da bambaşka bir boyuta taşıyarak insanlara farklı bir psikoloji aşılıyor.
(bkz: ağzına vereyim de fazla konuma en iyisi)
ağzın doluyken konuşamazsın dimi?
(bkz: iyi niyet)
ya, 'ağzıma alacam' diyeni denk geldiyse, dedirten eylem biçimi.
vermeden alana saygıyla, istemeden verene kaygıyla yaklaşım gösterilmesi gerekir.
'sonra bi de yuzune bakıp opusecegin ha?' dedirten laf.
niye yani sen cok mu zekisin de hatunun muhatabı kucuk suben?
sevgilinin illede insan olmasının şart olmadığını gösteren bir durumdur. sevgili terimi sevgilisinin ağzına veren erkek için erkeksi ihtiyaçlarını yerine getiren bir araçtır. o kişiye şişme hatun öneririm.
(bkz: ne içtin lan ben de istiyorum aynısından)
fesatça düşünülerek söylenen bir söz öbeği.
böyle bir cümleyi kuran bir insan ilk önce en değer verdiği varlıklar anasını var ise kız kardeşini, hatta eğer kız çocuğu olursa kız çocuğunu aklına getirsin.
bir an için düşünsün anasının ağzına birisinin verdiğini. sonra espriler eşliğinde "yemek yani" diye düzeltme yapıldığını. aynı şekilde kız kardeşini düşünsün. kız kardeşinin erkek arkadaşı ona "ağzına vereyim mi" diye espri yaptığını. kızın ağabeyin bunu duyduğunu...
en sonunda kız çocuğunu düşünsün bu zat. kızının sevgilisinin kızına espri yaptığını. " al ağzına sevgilim, ben ağzına vereyim, olmadı baban ağzına versin" dediğini, akabinde çocuğun espri yaptığını öğrendiğini.
hala iyi niyetliysen senin samimiyetine güvenim sonsuzdur.
aksi halinde,

(bkz: allah hidayet versin)