bugün

sünni mezhebine bağlı erkeğin son derece haklı davranışıdır.

çünkü ne sünniler ne de aleviler bu ilişkiye sıcak bakmazlar.
Utanması gereken terk edilen sevgili değil.Götü sıkışınca, terk eden sünni kişisidir.
Sığırlıktır. Sen allah rizasi icin bir araya geliyorsun bir insanla. Kul rıza göstermemiş ne fark eder.
Kişinin bir daha aşktan bahsedecek yüzü bulamamasını sağlar...
erkek aleviyse kızın sünni olması alevi olması ateist olması satanist olmasının hıcbır onemı yoktur.
ve hala bu tarz şeyleri sorun yapan insanlar varsa artık insan değillerdir.
salaklığın önde gidenidir. nedir arkadaşım bu alevilik sünnilik takıntınız? kimi neye göre kendinden üstün tutuyorsun sen?
sünniler genelde yobazdırlar...alevi kızlarını hemen kendilerine uydurmaya çalışırlar. bir alevi kızı onlarda rahat edemez çünkü seçimlerine saygı göstermez karşı taraf ama bir sünni kızı alevi bir aile içinde istediği ibadetini istediği gibi yapar...işte fark budur!
herkesin dini, mezhebi kendine denilecek durum. kimse senin kıldığın namazla insanlıkta level atlamıyor ya da bonus sevap kazanmıyor. kendini yetiştirdiğini düşündüğün insanların aslında hala bazı konularda moron olduğunu görmek ne acı. aslında acı olan inancın yüzünden terkedilmek.
ağır yavşak olmayı gerektirir.
siktir git denilesidir. ki bu ayrımı yapana denmelidir de.
(bkz: alevi diye sevgilisinden ayrılan insan)
bu sevgiliye olayın akabinde "şaka şaka sünniyim", dedikten sonra kız geri döndüğünde, "sen beni terkedemezsin ben istifa ediyorum, şimdi siktir git", diyerek koşa koşa kahkalarla olay yerini terk etmek gerekir.
sevgilinin alevi olduğunu öğrenince terk eden insan geri zekalı bir kişidir. ve yaptığı eylem gereksizdir. alevi ve sünni olayında iki sevgili fikir olarak birbirine uyum sağlar ise. bazı ortak konularda mantıklı olursa bu evlilik rahat şekilde olur. önemli olan kafaların uyuşması. iki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş.
yobazlık belirtisi.
vay babanın kemuğune!
ümmet-i muhammed bir iken ümmet olduğunu iddia eden -sunni ve alevilerin içindeki o yobaz, o bağnazlar yani- ailelerin insanları ne duruma düşürdüğünün kanıtıdır. şimdilerde var mı bilmiyorum ama önceden daha çok olurdu böyle şeyler.
hayvanın biri de sunniliğin yobazlığından dem vurmuş, bok atacak yeri buldu ya saldır bakalım. bölüştürmeyin lan insanları.
Ne olduğunu bilmiyorum ama ne olmadığını çok iyi biliyorum. (bkz: insan)
Tek hayali sevgilisiyle namaz kılmak olan insanın yapacagı eylem. O neey lan.
mal beyanıdır .
bu eylem ancak alevi kıza iyilik yapmak için yapılabilir.

Çünkü bu düşünceye sahip birisi alevi kızı hak etmez.
Hirsizlar hirsizligini, yobazlar yobazligini bastirmak icin ugrastigi seyler iste, hayvanin bile beyni daha iyi calisiyor ve sokagimdaki kopek bile egitim gormek istiyor ve ogreniyor dunyayi.