Denenmiş onaylanmış bir kuraldır.
Can yakıcıdır.
Yokken kapanışından iyidir ama.
Ayrılınca hepsi çil yavrusu gibi dağılan kısmetlerdir.

Ciddi anlamda vardır böyle bi ters durum.
görsel
Sevgilin yokken idarelik suna yuruyim dersin o bile reddeder seni mal gibi kalırsın oyle butun kapilar caat diye vurulur yuzune. Gel zaman git zaman biri çıkar cok seversin etkiler seni her sey güzeldir taki tanımadığın numaralardan, arkadaslar aracılıgı ile bazen direk laak diye teklifler,senden hoşlandımlar hatta yeniden deneyelimlerin ardı arkası kesilmez tabi erkek iste dayanamaz kıyamaz kimseyi reddedemez kalp kırmak ona gore degildir çünkü,
velhasıl isler boka sarana kadar sınırları zorlar.
Is isteyken, es esteyken bulunur. Nokta.
benim sevgilim varken bile kısmetim kapalıydı lan. birde sevgilim yokken düşünün. arkadaşım bile kalmadı, elde avuçta ne varsa gitti.

şans seviyemi s2yim.
Allah allah bende hep kapali aslinda.
murphy denilen pezevengin ortaya çıktığı durumdur ki o sevgili gidince kısmetler birden kaybolacak yine mal gibi yalnız kalınacaktır.
Sevgilin varsa zaten kısmetin yanındadır, diğer gelenler kısmet sınıfına girmiyorlar. Zaten bir insanı sevdiyseniz ve karşılık gördüyseniz gözünüz başkasını görmez, ama karaktersizseniz (cinsiyetiniz farketmez) gözünüz hep dışarıda olur. Bu da kismetim açıldı gibi bir algıya dönüşür.
tamamen kadınların hemcinsleriyle olan bitmek bilmez gizli rekabetinden kaynaklanmaktadır, bizlik bir durum yok.
O nasıl bi kısmettir hemde, talihsizliktir ne diyelim. Bekar kalınca da yok oluyor o kısmet.