bugün

beraber vakit geçirecek dertleşecek mutlulukları beraber yaşayacak bir sevgiliye duyulan özlemi anlatan cümle.
Olsa kıymetini mi bileceksin diye sorulması gereken taleptir.
31 den elleri nasırlaşmış cümlesi.

seksüel amacım olmadan sevgi paylaşmak aşık olmak istiyorum ... birader bu cümle abazan olduğunu ele verdi.
seksüel amaç olmadıktan sonra seks belirtmenin mantığını sorgulatan, yazar beyanatı.
Sevgilisi olunca da triplerinden sıkılıp terk edecek kisilerin yakarmasidir.
Hiç bir seksüel amacı olmayan insanın kullanmayacağı cümle. Seksüel amacın yoksa neden arıyorsun diğerlerini zaten kendin yada arkadaşların ile de yapabilirsin.
Klavyesi bozuk mühendis 19 yaşında nickinden de belli olduğu gibi kendisi mühendis avrupa yakasında 1 dairesi ve kendine özel 1 adet aracı var hiçbir seks düşüncesi yok ve kendisini taşıyabilecek taliplerini bekliyor.*
bir kez daha sözlüğün kalitesini anlamamıza sebebiyet vermiş bir yakarış, istek her neyse. milletin takıldığı tek nokta cinsel amaç olmaması. o kadar ki milletin aklı amda götte ki sadece işin cinsellik kısmına takılmış amk. he kadın dediğin sadece am göt meme değil mi ne de olsa.
Olunca da ciddi ilişkiye gelemiyorum der terk eder bu.
31 ile sevgili arasında ki alaka ne arkadaş. sevgili olmak illah işi pişirmek mi ? hayır illa ki bir zamandan sonra gerekli bir olay ama hemen hemen her seferinde 31den sıkıldı gibi laflar duymaktan illallah ettim.
tanım: tek kalmaktan sıkılmış artık çıldıracak dereceye gelmiş bir kişi söylemi.
kuşun taşa degmesini bekleyen kişi isyanidir. icraat gerek olsun deyin olmaz. harekete geçin amk onuda ben mi soylicem.
çam yarması gibiyim, taliplerimi bekliyorum.
görsel
osbir çeken erkeğin dramıdır
edit:bende istiyorum.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
(bkz: just do it)
Yanlızlıkta bıkmış ve ciddi ilişkisi olan kişileri kıskanan ve kendisinin de olmasını isteten kişi.
kesinlikle.
".net" ile tamam olacak baslik.
canına tak etmiş yazar beyanı.
yazar: sevgilim olsun istiyorum artık!
sevgili yapma merkezindeki görevli: he karar verdin yani, oda seni bekliyordu zaten. geç otur bakalım şöyle.
yazar: saol abi.
sevgili yapma merkezindeki görevli: hayırlı olsun gözüm.
abazanlığın en arı hali olan tümce. çaresizce ve ciddiyetle söylenmesi hayranlık uyandırıyor. bide başlığa bir tek biyiklilar yazmasa...
inş cnm ya.
Yalnızlıktan sıkılan insanların kullandığı bir sözdür. Ama isteyince olmuyor işte.
Basa bela arayan insan soylemi.
Sevgilin yokken boyle dersin, sevgilin olunca da ayrilmak istiyosun falan.