bugün

görsel
Sevgililer günü inanisim bu olmaya başladı gençler.
sevgililer günü ticari bir kavramdır. O yüzden hiç takmıyorum. Zaten yalnız olmak benim seçimim olduğundan dolayı ahahahahahahahühüühühühühü çok yalnızım lan ben.
Kitaplarımla kutlayacağım gündür,gayet eğlenceli bence.
Şu üstteki yazarların mutluluğuna karnım kalktı yeminle her gün çiçekçinin önünden geçip sezercik gibi bakıyorum en son amca acıyıp bedava verecekti. Neyse mükemmeli arayıp yalnız kalmaya devam.
her sene bir zarardır.
En kötüsü sevgilin vardır ama o günün bi anlamı yoktur.
Dandik bir gün.. ve bugün de deliler gibi hediye alan insanlarda dandik.. seven insan içinden ne zaman gelirse o zaman ufak tatlı süpriz yapar.. Böyle gösteriş özentiliğine gerek yok.. yapmacık haraketler bunlar.
pek bir önemi olmayan gün. normal günlerde sevgilinizle vakit geçirmekten daha da çok mutlu olmazsınız bu günde. bu günün kazançlısı esnaf, hediyelikçiler ve çiçekçiler, kaybedeni sevgililer, üzülenleri saplar olur.

bu kadar insan yalnızken neden bunca insan yalnız anlamış değilim. şurda sevgilisi olmayan kızlar ve erkekler çapraz eşleşmeli.
Bu seferde anlamı olmayandir. Ulan artık yeter be.
(bkz: 14 şubat/#31352895)
Eski sevgililerin yaratıcılıklarını sergileme günü.birlikteyken özel günleri ilk kutlayan olmamasından şikayet edilen eski sevgili:
'Sürekli onlinesın bakıyorum da hayatında biri var galiba,yine ilk kutlayan ben olamadım sanırım'.
(img:#973672)
görsel
14 ŞUBAT , on dört şubat ve herkes bişeyler yazdı bugün için kimi sevgilisine yazdı kimi olmayan sevglisine salladı kimisi savaşlardan siyasetten girdi kimisi olmayan annesinin burukluguna yazdı kimisi kaybettiği babasının yokluguna yazdı kimiside boş konuuştu.
Yazalım desek herkes bişey salladı , şöyle bir gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz neredeyse beraberliklerin %90nı iki günlük bir haftalık veyahut bir aylık belki de belli bir amaç uğruna belkide daha neler neler..

Olaylı bir patlama da kaybettiğini ailesine yanan bir adam için 14 şubat bir fiyaskodur sağ salim öpe koklaya askere yolladığı oğlunun künyesini bağrına basan anne için ise 14 şubat gün değildir , asgari ücret ile 3 çocuklu bir evi geçindiren adam için ise 14 şubat bir iş günüdür..
14 şubat için gösterdiğiniz şu ilgiyi , 80 yaşında sokakta su satıp araba camı silen teyze için veya sokak köşelerinde yatan çocuklar için gösterip aranızda bir yardım yapıp bağışlasanız çok mu günaha girersiniz?

Doğru aslında o gün kim kucak kucağa girip saatlerce hediye ayağına sevişeek yiyişecek..

Belki sevgili dediğiniz o kişilerle üç veyahut beş ay birlikte olacaksınız , ha sonsuz olupta mutlu bir son olursa eyvallah ona ama değeri , kan'ı üç kuruş etmeyen insanlar için değmeyecek şeylere katlanmayın.

Yazmayayım dedim , yine aynı film , kolay gelsin hanımlar rujlarınızı iyi sürüp , rimellerinizi akıtmayın ha beyler sizde condomdan balon yapıp kafanıza takabilirsiniz çünkü öyle daha güzelsiniz.
Aşk bir dengesizlik , bunun günü münü olmaz.
Gereksizdir. Açık ve net. Geçmisine ve nereden geldiğine bakıldığında bu kadar benimsenmesinin saçma olduğunu düşünüyorum.
kulakliginizi seviyorsaniz cokta zor gecmeyen bir gun.

kulak ici olmasi elzemdir.
geçen sene nasıl geçtiğini hatırlamıyorum bile ama şu saatte aklıma gelen düşüncelerden sonra bu gün geçmez herhalde.
sevgililer günü, sevgililer günü, sevgililer günü...
yok canım 14 şubat' ta sevgilime ne alsam, yok efendim pastamı kessem yok şu yok bu. kutlama arkadaşım sevgililer gününü diyenler yığılır şimdi buraya. kutlayın ağa iyidir iyi.
görsel
Tüm sevgililerin sevgiler günü kutlu olsun.
- Mevlana
15 şubat gelse de bitse şu baskı. Yok lan yok ne yapalim yani.

nick uyumu (bkz: sapadam).
Yalnız olanlar toplanın lan çay içelim bu..
En son ilk okul 4. sınıfta sevgililer gününe özel bir hediye almıştım. Kalpli yastık ve canlı bir tek güldü. O sevgilimi gerçekten seviyodum galiba. Hiç öpüşmedik 2 yıl boyunca benden öyle bir isteği bile olmadı. Sanırım çok saf çok temiz ve çocukca bir aşktı. Sonra 3 4 yıl aynı sınıfta okuduk. Öyle arkadaş kaldık işte. Lisede koptuk zaten. Kulakları çınlasın.
bütün yazarların sevgililer günü kutlu olsun.
güncel Önemli Başlıklar