bugün

Sapların züğürt tesellisi.
görsel
görsel
Kesinlikle katildigimdir. Hayir bu kadar sacma bir sey olamaz . Diger gunler de olmuyor mu yani neden 14 ? Hadi ne bilim 1 ocak 29 subat gibi bir tarih olsa da neyse de . (bkz: delinin biri kuyuya tas atmis)
boşa masraf. allahtan sevgilim yok.
kapitalizmi sadece sevgililer gününde hatırlıyoruz.

Gerçi bu sene hatırlayacak bir durum da yok. Merhaba solcu sözlük kızları merhaba !
valentine denilen papazın , bizdeki imam nikahı misali 2 zina eden sevgiliye yildirim nikahi kiymasini kutluyoruz. (bkz: valentinereyizz)
en çokta biz evlenenleri vurur, zaten 7/24 yan yana durduğum (aynı işyerindeyiz) eşimle "ekstra zorunlu" gibi o gün baş başa gelme sebebidir.
Yeni mi anladınız. Zuhauahauhahah somurduler sizii. işte bu yüzden sevgiliye hayır oh be yaşasın saplık, param cebimde gafam rahat neden? Çünkü beyin bedevee.
(bkz: esnaf bayramı)
doğru bir önermedir.
her b.ku siyasete yormak da doğaldır. çünkü şu an yaşadığımız hayat siyasi tercihlerin bir sonucudur.

fakat bu çok söylendi be hacılar.. bakın ben bir komünist olarak söylüyorum (hak vermiyorum anlamında değil. altına da imzamı atarım fakat) :
artık yeni şeyler söylemek vakti...
sapların en büyük avuntusu (bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der).
islam da bu anlamda sevgililik olmadıgı için, onun günüde dogal olarak alavere dalaveredir, kazısan altından misyonerlik çıkar.
(bkz: her b*ku siyasete yormak)
sevgililer günü kredi kartınızda ki son limite koyulan gözdür. aldanmayın.
piyasa hareketi sağlamak için, insanların manevi duygularını güzergah belleyip ortaya atılan günler hedesinden biri. anne, baba, öğretmen, sevgili vs... bunlar zaten her daim sevilmesi ve senede sadece 1 gün özellikle daha fazla hatırlanası varlıklar değildirki. ekstra nelere para harcarsınız planlarının taslak çalışmalarıdır ve gelenek halini almıştır.