bugün

Bana göre değil bu gecelik bir şeyler olabilir ama kimseyi yarabandı yapacak değiliz.

Ne yarabandı olurum ne yarabandı yaparım bana en az 3 ay lazım olur temizlenmek için.
Ulan ilişkiden yeni çıkmışsın insan bi üşenir.
Ayrılmadan yapanlara göre iyidir, vicdanınıza sıçayım.
bu arada çocuklarınız için ebeveynlik sizin için hayat arkadaşlığı göremediğiniz kimse ile beraber olmaya devam etmeyin.
20 yaşıma geldim ve öğrendiğim tek şey bekar olmanın başka hiçbir şeye benzemediği.
yarak delisi bir kızdan kurtulduğunuz için mutlu olmanız gereken durumdur.
sevgilinizin sizinle çıkarken arka planda size el yapımı sürpriz boynuzlar yaptığının göstergesidir. siz gelinlik tacı takmayı hayal ederken al sana viking şapkası durumudur. kesinlikle öncesi vardır, kesinlikle saman altından göller denizlere bağlanmıştır.
(bkz: birlikte olmak) *
mide genişliği diye bir hastalık var günümüzde. bu da onun yan etkilerinden birisi işte. malesef ki tek bir tedavisi var. o da birisi tarafından bir hiçe dönüştürülerek ortada bırakılmaktır.
maymun gibi bir çocuk seçerek yapılan bu eylem daha makbül olmaktadır.
ancak lisede olabilecek durum.
ayrılmadan önce malum şahsı gözüne kestirdiyse şayet şaşılmaması gereken eylemdir.
nereye çıkıyorsun hatçe derler adama.
(bkz: çıkmak nedir)
(bkz: sözlükteki ergenler)
sevgilisinden ayrılmadan yeni sevgilisini cepte bulunduran, aşkın anlamını bilmeyen, duyguların yanından geçmeyen insan davranışı.
yeni sevgili ile birlikte olmak için eski sevgiliyi terketmesi aldatmaması iyi diye düşünebilir insan ama biriyle sevgiliyken başkasına bakabiliyorsa aldatmış sayılmaz mı?
Sanada Sıra gelcek, Ayhh Hepinize Sıra gelecek, Hepinizle çıkıcam düşüncesi ile Ortada dolaşan Ergendir. Altın Kural Olan 4S'in son 2S kuralı uyğulanıp bırakılmalıdır.
(bkz: hele bir otur soluklan yiğidim)
doyumsuzluk ve egodur.
aslında ilişkinin çok geri bir evresinde ilişkisi bitmiş fakat bunu birlikte olduğu insana söylememiş kişidir. ilişkinin bitişini sevgilisi yanındayken yaşamış, göz yaşını o yanındayken dökmüş, yine o yanındayken yaraları kabuk bağlamıştır. işte bunları atlattıktan sonra bittiğini söylemiş ve başkasının kollarına bırakmıştır kendini.
bunu yapanlar sıradan ve basit insanlardır. kendini sıradanlaştırır başka kimseye bişey yapamaz.
yalnız kalmaktan feci korkmaktır. bu insanlar her daim birine muhtaç zayıf mahluklardır. duygu mantık falan filan hak getire. yanında bi karşı cins olsun da ne olursa olsun. (bkz: akıllıca bir yalnızlık aptalca bir beraberlikten iyidir demişler). çokta güzel demişler aslında.
Anlam verilemeyen durumdur. insanın mide genişliğinin boyutunu gösterir. Sevgi ve saygı anlayışına terstir.
bir başkası için hayatında ki kişiyi hayatından çıkarmaktır ya da sonrası garantiye alınmış ayrılıktır.
(bkz: tabakhaneye bok yetiştirmek)
ortam orospuluğudur. insanın değerini düşürür.
eski sevgili unutulmaya çalışılıyordur.