bugün

daha 1 kaç ay önce yalnızlık yalnızlık diye oflarnırken sevgilim oldu tekrar sevdiğimi zannetim ki sevdimde. daha az evel ayrılalım mesajı aldım yok bıdıdıdıı da bilmem ne. arkadaş neden kaybediyorum.
biri gider biri gelir aldırma gönül.
mutluydum, vizeler iyi gidiyodu. evdeydim sıcak çayımı içiyodum ve ne güzel entry girmek için girdim sözlüğe belkide ne kadar mutlu olduğumu belirtecek bir şeyler yazacaktım. sonuç ayrıldım. şu an okadar kötüyüm ki.alıp başımı gidesim var.
sevgilinin öküzün önde gideni olduğuna delâlettir.

kısa iletiyle ayrılmak ne lan, ayıııı!
soğuk duş etkisi yaratan bu cümleye verilecek cevap o kadar çoktur ki bu çokluk sizi boğar ve söylenecek çok şey varken susmayı tercih edersiniz. Susarsiniz çünkü bilirsiniz o sizi anlamaz, çünkü bilirsiniz gitmek isteyen gider..geriye söylenecek tek bir sözcük kalır ''hoşçakal'' .
mesajla olmaz abi, olmaz ya.
mesajla ayrılma yoluna gitmeyi tercih eden bir andavala, s*ktir olup gidebilirsin diye karşılık verilmesi gereken mesaj. *
Terk et de gidiş yoluna puan vereyim aslan parçası.
tüh neden ilk ben demedim diye yakınmayla sonuçlanır.
Telefonda duymak kadar üzmez.
sevgiliden ilişki boyunca alınmış en güzel mesajdır.
beklenen mesajdır.
Şuanki sevgilim beni seviyor ama ben seveniyorum. Zamanında sevdikte noldu yine aynı mesaj 'ayrılalım'. Sevdiğim kızın bana bir sözü oldu bu konuda.
-çok sevme
Haklıda.
cevap olarak

"ok...kib...bye"

metni yazılması gereken durumdur.
senin ananı silkerim ben senden ayrılıyorum diyerek kontraya geçilmesi gereken mesaj vesselam.
böylece karşı taraf şok olur ve büyük sarsıntı yaşar vesselam.
cevap verilmemesi gereken mesajdır.

şimdi o düşünsün.
görsel
Eyv kardo diye cevap verilir. Sdfjkhjdhdjdj cok komik olurdu öyle bi cevapla karşılaşmasi. Komik olurdu değil mi? Evet bence de olmazdı*