bugün

karşı cins olsun.*
canlı olsun.
insan olsun, insan!
kaprisli olmaması ilk 3 te yer almalıdır.
market reyonlarından ürün gibi sevgili seçebilme şansımız olsaydı eğer, yine ürün seçer gibi seçmemiz gerekirdi.
ambalajı iyi görünenlerin aslında içinin kokuşmuş olabileceğini, pek içli görünenin aslında dünyanın en yüzeysel insanı olabileceğini göz önünde bulundurmak gerekiyor. ilişkiden sonra bir ruh hastası olarak karşınıza çıkabilme ihtimaline karşı elinizde bir hekim raporu filan olsa güzel olabilirmiş.
dedim ya, deneyip yamulmadan anlaşılamıyor sevgili denilen baş belası.
elleri dişleri bakımlı olmalı, tırnaklarının içi pis pis gezmesin, şeytan tırnakları yanağınızı okşarken yüzünüzü çizmesin, ense tıraşı her zaman düzgün olmalı, düzenli olmalı, yemek yapmaktan az çok anlayıp damak zevki iyi olmalı ki yaptığınız yemeklerin tadının güzel olduğunu söylesin ama herşeyden önce sizi çok sevmeli yoksa sevgili olmaz ondan.
Sevgili secmek hakikaten zor istir. Oncelikle suna karar vermek gerekir. Ne tur bir sevgili istiyoruz ?
Sayet istedigimiz sevgili, yalnizca fiziksel ihtiyaclarin beraber giderilmesi icinse buna diyecek bir kriterim yok. Zevkler tartisilmaz. Ancak gercek bir sevgili olacak ise ;

-Konusabildiginiz, konusmaktan zevk aldiginiz bir insan olmali
-Arkadaslariniza karsi saygili olmali
-Sevisirken birbirinizin gozleri icine bakabilmelisiniz;
-Sevistikten sonra hala yaninda kalmak istiyceginiz biri olmali;
-Bir de insanlari sevmeli
-Kaprisli olmamali, (cok dusuk bi ihtimal)

iste ideal sevgili. Aruyorum ama henuz bulamadim...
öküz olmasın yeter.
(bkz: sevgili seciminde dikkat edilecek hususlar)
(bkz: arayan mevlasını da bulur belasını da)
eğer sevgili seçmek gibi bir şansa sahip olan imrenilecek kesimdenseiz son kullanma tarihi, sse* damgası arayın mutlaka. ayrıca açılmış paketleri almayın ve serin yerde muhafaza ediniz.

not: ürünlerimizin hiç birinde domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş katkı maddesi yoktur.
(bkz: sevgilinin iyisini ayılar yer)
-yemek yapmayı bilsin
-evi yakın olsun
-bayan olsun
-sarışın olmasın
-zengin olsun
-güzel olsun
-30 yaşın üstünde olmasın
-karetede kırmızı kuşak sahibi olsun
-kaynakçı gözlüğü gibi güneş gözlüğü takmasın
-pantolonunu dizine kadar gelen çizmelerine sokmasın
-yanında bavul gibi çanta taşımasın
-beyaz tenli olsun
-130-140 arası iq ya sahip olsun
-quantum fiziğinden anlasın,türev, integral bilsin
-bateri çalmayı bilsin
-kriket kurallarına hakim olsun
-karpuzun iyisini seçmeyi bilsin
-prensip sahibi olsun (ben mesela kaşıkla yemek yemem uygun bir çift olmamız lazım)
-go oynamayı bilsin
-bilgisayar oyunlarına yeteneği olsun
-en az iki yabancı dili olsun
-karması yüksek olsun

şimdilik bu kadar tekliflere açığım. iyi günler
estetik ama doğal bir burun ve kendini belli eden bir zeka... *
'uludag sozluk: yasam' kitapcigindan bir konu.

a ve b inputlarinin degeri 1 oldugunda, outputun 1 olmasina dikakt edilmedilir.
sevgiliyi bir erkek olarak seçiyorsak iyi kötü bir vajinası olmasına dikkat etmeliyiz. aksi durumlar fena sonuçlara yol açabilir.

edit: entryim anlaşılmamış sanırım, hızla anlaşılmamışlara ilerliyor. demek istediğim, eğer biz erkeksek diyorum sevgilimiz de diyorum bayan olsun diyorum yani ona dikkat edelim diyorum, kime diyorum. çok isteyen erkekler varsa pipisi olan insanlarla sevgili olabilirler.
sonunda hayalkırıklığına uğramamak için zaman içerisinde gelişen bazı hususlardır. öncelikle dikkat edilmeli ki sevgili olacak kişi vaadettiğini verebiliyor olsun. içi boş hayallerle sizi kandırıp mutsuzluğa sürüklemesin. ortada bu kadar kof insan varken sanırım en önemli husus budur.
-triger kayışına bi bakın fazla aşınmış olmasın...
-kilometresini mutlaka kontrol edin. azaltmış olmasınlar.
-binip bir iki tur atın. yürüyen aksamdan ses geliyor mu, sağlammı anlamaya çalışın
-sağında solunda vuruk, çizik var mı, koltukları rahat hareket ediyor mu, lekeli mi iyice bakın
-borcu olup olmadığını araştırın, ruhsattaki motor ve şasi no ile aracı karşılaştırın.

aaaa başlık sevgili seçmekmiş yahu. neyse sevgilisini araba gibi görenler ve o kadar değer verenlerde okuyabilirler.
onun da sizi seçmesi.

pazardan domates seçilmiyor ya, aynı sizin gibi insan bu.
pes oynamayı bilmesi.
sokagin ortasinda cirilciplak gezebilecek kadar kendine guveni olmasi.
beyim bilir demesi yerine kendi bilebilmesi.
tezgahtan armut secer gibi secerseniz sapi elnizde kalir. hem birakin secmeyi, bakalim siz secilebilecek kadar iyi misiniz. bir de bunu deneyin...
erkekse kız, kızsa erkek olmasına dikkat edin önce *, ardından konuşabiliyor mu bir kontrol edin, salak biriyle sevgili olmak dünyanın en zahmetli işidir *, ardından bir bakın temiz mi tertipli mi, ha tamam o da varsa daha ne olsun, bir de bakın dolu kül tablalarına gıcığı var mı varsa anında bırakın.*
seçme konusuyla aşk olmaz.sevgisiz sevgili için iyi bir önermedir.aa dur ben buna aşık olayım olay bu şekildir.
"sevgili" olsun.