bugün

karakter sığmadığından orjinal başlık olmadı malesef.

orjinali: "hoşlanılan kişinin tam sevgili olmak üzereyken başkasıyla çıkmaya başlaması" olacaktı.

velhasıl tanım sorununu da aştık mı tamamdır. ikili oynamanın güzel kötü sonucudur.

birinden hoşlanıyorsunuzdur, içten içe kıpırtılarda var, karşıdaki de pas veriyor* derken facebooka bir girersiniz ki o da ne? ilişkisi var! hemde direk x şahisyetiyle...

jeton düşer karşıdaki tek senle değil başkalarıylada görüşüp kendince eleme sistemi uygulayıp başkasıyla çıkmaya başlamıştır. kısaca oyuna geldin.

edit: kelime hatası
insanı aptal gibi hissettiren durumdur. Hele bir de diğer kişiyle tanışıyorsanız ve de o arada görüşmüşseniz sanırım bir süre sindirim sorunu yaşayacaksınız demektir. Zira baya kıvrandırıyor.
(bkz: acısa da öldürmez)
gökdelendenin en üst katına çıkarıp umarsız bir kahkaha eşliğinde tekmeyi basmak kadar acı ve bir okadar da yıkıcı bir durum.
gökdelenin en üst katına çıkarıp umarsız bir kahkaha eşliğinde gözünün içine baka baka tekmeyi basmak kadar acı bir okadar da yıkıcı bir durum.
gidip arkadaşınızla çıkmaya başlamışsa ve arkadaşınız sizin kıza olan ilginizi bile bile böyle bir işe girdiyse durum hepten sarpa sarmışdır daha vahim olanıda ikisinin de size birşey çaktırmadan muhabbete devam etmeniz ve çevrenizdeki diğer kişilerden durumu öğrenmenizdir.
nefret şarkılarının yazılma nedenini açıklayan durum...çıksaydınız onunla belki aldatılacaktınız...
sindirilmesi oldukça güçtür.
sürekli zaman geçirdiginiz,herşeyini paylaştıgıniz ,sürekli manalı manalı biribirinize baktıgınız, beraber her yola var oldugunu hissetiginiz birini ertesi gün başkası ile bir ilişkiye başlamış olarak görmek:"birine vazgeçilmez oldugunu hissettirirsen ilk senden vazgecer" sözünün çuk diye oturdugu andır.
malesef , bu günlerde böyle bir olayın başrolünü oynuyorum. hissediyorum ki içimdeki alışkanlık,sevgi nefrete dönüşüyor. o bakışlar , gülüşler, şakalaşmalar, sinemaya gitmeler, alışveriş yapmalar...bunlar benim hayatımın anlamı olmuşken onun için bişey ifade etmiyomuş ya; bunu bilmek çok acıtıyo.
sümüklü böcek gibi hareket edip olduğundan farklı davranmaya çalışan, romantik-iyi kalpli ayaklarına yatan dangalakların sıkça düştüğü durumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar