bugün

kendini entelektüel olma yolunda adamış erkektir.
senelerdir hatun düşüremeyip umudu kesmiş, entelektüel ayağına yatan erkektir.
Her kıza kusur bulan %90 kadınları lezbiyen görmeye başlamış erkektir, egosunada bok kondurmaz ve
-onlar beni haketmiyor
-lan cebraile bak kıza bak bu anguta bile bakıyorlar ya helal olsun
-param yok ya ondandır
-fifime gelsinler fifime gelmesinler
diyebilen şahsiyettir.
kendisini nadasa bırakmış uslu erkektir. çirkinliği tartışılır tabii ama sevgilinin, aşkın aranarak bulunmayacağını, hiç ummadığı bir zamanda karşısına çıkacağını anlamış erkektir.
Aklı başına gelen erkektir ama genellikle bu kısma gelmeleri biraz zordur ,öncelikle her ayrıldığı kız sonrasında'' bana yeni kız bul kanka''demekten kurtulmaları lazımdır.
en azından bir kısmının tanımı için (bkz: badak)
tasavvufa yönelip insan-ı kamil olma yolunda dev adımlar atan erkektir. bir ileri aşama olarak fenafillaha ulaşacaktır. bu aşamaya ulaşabilmesi için de 1 ay masturbasyon yasağı koymuştur kendine.
(bkz: the 40 year old virgin)
sevgili işlerinden elini çekmesi için çirkin olmasına gerek olmayan erkektir. hayatın sillesini bu açıdan yiyen bir erkektir.
ayaklarını da çekmiş olması muhtemeldir.

(bkz: elini ayağını çekmek)
" skerim böle işi ben köyüme dönüyorum "

(bkz: görücü usulü)
'' ben annemin evine gidiyorum ''
sevmekten ama sevilmemekten yorulmuş insandır...
(bkz: benim için sevgi bitmiştir)
(bkz: daha da sevmem)
(bkz: cirkin erkek yoktur az votka vardir)
Sevgilim olur.

Noldu lan? hani dış görünüş önemli değildi? Hani adam olsun yeterdi?

Valla hacım şu yaşıma kadar öğrendiğim tek bir şey var erkek senden güzel olmayacak. Kızlar çok çirkef. Sevgilisi varmış yokmuş umurlarında bile değil. Bir erkeği beğenmeleri yeter. Senin bin yıllık ilişkinin bile içine rahatlıkla edebiliyorlar.

Güzelliğine koyim zekana bir şey olmasın.
Zeki adam foreva.
çirkin olmayan erkektir. kızlardan yediği kazıklardan ötürü elini çekmiştir. en iyisini yapmıştır.
gerçekleri kabullenmiş erkektir.
doğru yolu bulmuş erkektir.
boş durmak boş koşmaktan yararlıdır lafının doğruluğunu anlamış erkektir.
elini cekmek zorunda kalmıştır. talep olmayinca arz da olmaz.
sevgili işlerinden elini ayağını çekerken kendini de görünmezlik moduna almış erkektir. zira böyle bir erkek türü henüz görülmemiştir.
zararın neresinden dönersen kardır felsefesini benimsemiş, yediği kazıklardan dolayı aklı başına gelmiş erkektir.
"madem sevgili işlerinde başarılı değilim, o halde başka alanlarda başarılı olayım" diye düşünür. işte, okulda veya kültürel alanda kendini geliştirmeye çalışır.