bugün

sonrasında 40 yaşına gelince evlenme programına katılan bayandır.
belki de sağlam bir kariyer istiyordur.
özetle kafa dinlemek istiyordur.
ruh eşini bulup hemen evlenecektir veya fuck buddy istiyordur.
kafasının rahat olmasını isteyen kızdır.
sevgili isteyenlerine gore genelde daha güzeldirler.
Kafa rahatligi isteyen, cok sevmeden deger vermeden mutlu olmak isteyen kizdir. Flort etmeyi seven karsidaki umutlanmaya sevmeye baslayinca geri vites yapan kizdir.
Ailesinin karşı olduğu ayrıca kendi vijdanınıda oldukça rahatsız ettiğindendir. Sevgili olunduğunda yapacaklarını yapan bir erkekle evleneceğini düşünen, bu yüzden sevgilisi olmayan, eli başkasının eline değmemiş kalbi yaralanmamış gerçek mutluluğu onikiden vuracağı adamı bekleyen birde güzelse gıptayla bakılacak hanımkızdır.
erkeklere inancını yitirmiştir.
dünyanın en akıllı kızıdır. net.
Hayal kirikligina ugramis kizdir. Sevdim sevemedim canimdan boyle bezdim amaan diye sarkilarla kendini teselli eder.
kendisini tamamen geleceğine adayıp yapacağı görevlerine bakıyor olabülü,
gönlünde bir isim yazıyordur ve ondan başka kimseyi istemiyordur,
sürekli mesajlaşmak, aramak, aranmak ve hesap sorulması gibi eylemleri sevmiyordur. *
Güvenmiyordur.
uzun ilişkiden çıkmıştır. her yeni kişiyle onu kıyaslayacağını düşünür insanlara haksızlık etmek istemez.
erkeklerden dili fena yanmış hatun kişisinin yoğurdu üfleyerek yeme durumudur. ne yalan söyleyeyim haklıdır iyi yapıyordur.
-daha önce aldatıldığı için erkeklerden soğumuş ve güveni kalmamıştır.
-kariyer düşünüyordur.
-karşısındaki erkek ona güven verse bile güvenmiyordur.
-hepsi
-hiçbiri
Fakbadi arayan kiz olabilir.
O da neyse artik..
kendini hazır hissetmeyen,eski ilişkilerinde olumsuzluklarla karşı karşıya kalmış olan insandır.
birilerinin onu şaşırtmasını isteyen kızdır. büyük konuşma kartını oynuyordur.
Benimdir. Henüz hazır değildir hicbirseye..
ister ister kafasındaki beyaz atlı prensesini bulamamıştır sadece.
ya aklında biri vardır kimselere söylemediği ,bir umut onu bekliyodur ya da kalbinden eski sevgilisini çıkaramamıştır.
yalnızlığın müptelası olmuştur. hayatını kimseyle paylaşmak istemeyecek kadar bencildir ve haklıdır da.
fuckbuddyi teriminin hakkını verecek olan kızdır. candır iyidir. eğer ki varsa tanıdığınız yönlendirin
Sorumluluk almaktan bıkmış kızdır. Benimdir.