bugün

bayan açısından bilmiyorum fakat erkek açısından çok zor bir durum be birader. kız arkadaşın adet gününde olduğunu bilmek, orkid takmam gerek aşkım şeklinde yanından uzaklaşıp başka bir odaya geçmesi, uff lan anlatması bile kasıyor adamı. bir de çok normal bir şey gibi bu muhabbeti uzattıkça uzatması, yok şu zamanda şöyle oldu, yok böyle oldu, "tiksiniyorum lan yeter sus" diyemiyorsun, sonuçta anlayışsız bir öküz kıvamına gelmek var. ama hatun uzattıkça uzatır, artık mide ağız boşluğundan kafasını göstermeye başlamıştır. valla ne yapmak gerekir bu muhabbeti kesmek için onu da bilmiyorum. s.iktir olup gidesim geliyor bazen. hatta o malum günlerde mümkünse görüşmeyelim demek geliyor insanın içinden. ama g.öt istiyor bulamıyor bu sözleri. neyse konu zaten b.oktan bir de uzatıp iyice sıçmayalım.

not: liseye giderken, "orkidin yana kaymış anam" tarzında laf atan arkadaşlara katılıp kahkahalar attığım için kendimden utanıyorum. yuh olsun lan bana. ne menem şeymiş insan başına gelmiş gibi! anlıyor.
bayanlar kendi aralarında yaparken hiç rahatsızlık hissetmedikleri için, sevgilisiyle de rahat rahat konuşabileceğini sanmaktadır, hata etmektedir. zavallı beyler sanmaktadır ki malum günlerde bayanlar oluk oluk kanamaktadır, ondan dolayı orkid kullanılmaktadır. 2 gram kandan (o da görmediği) midesi kalkan erkeklerden ilerde pek hayır gelmez zira, evlenip çoluk çocuğa karıştığınızda çocuğun bokunu görünce kusar bunlar.
eğer ki olay kişiyi kan tutmasıysa , bakeret göstergesi olan kanı elaleme gurur kaynağı diye gösterirken sakın bakmasın. eğer ki olay , regl olmanın mantığıysa , kanama iyidir sevgilinizin yumurtaları olduğunu gösterir bu durumda ileride çocuk doğurabilir demek olur bu da büyük ithimalle. eğer ki olay böyle cinse ait bi şeyin ulu orta konuşulmasıysa , sonuna kadar haklısınız iğrenç ve terbiye sınırları dışındadır. eskiden parabile gösterilmezmiş i utanılırmış bırakın kıçındaki donun durumunu betimlemeyi..
- bebeğim, şu orkid reklamındaki kız nası ama? taş gibi di mi
+ höe? ne diyosun muhittin yaa?
-hayatım kanatlandın uçuyorsun gene aşkından.
+yok bea mahmut orkiddendir o.
- ya hangisinin alsam acaba? kararsız kaldım?
+ ne aşkım?
- orkid diyorum, senin tavsiye edebileceğin bir marka var mı?
+ buyur?!
Zırrrr zırrr zırrrr
-Aloooo
+Aşkımmm benim napıyosunnnn?
-iyi
+Şey bana gelirken en kanatlısından bi paket orkid getirir misin?
-Neli olcak?
+Nasıl neli olacak hayatım?
-Çilekli mi muzlu mu ne bileyim işte?
+Yok canım o nerden çıktı öyle meyveli olmaz onlar
-Keşke olsa
+Neden ki?
-G.tün pis kokuyor be tahammül edemiyorum yüzüne yaptığın makyajı orayada yapsak daha mutlu mesut olucam
+Hayvansın sen ya
-Dimi işine gelmedi mi hayvan ben oluyorum kapat telefonu git kendine al en kanatlısından...
bu pms döneminin ne olduğunu bilmeyip öğrenmek isteyen, fakat bu zamana kadar soracak birini bulamayan erkekler de olabilir. Olur mu bu zamanda bundan habersiz erkek demeyin, oluyor.

- Aşkım rengin solgun senin bugün, hem ne bu ağrı falan?
+ Hastayım aşkım.
- Ben sana demedim mi iyi bak kendine diye, Giyiyorsun düşük bel pantalon, her taraf açık tabii.. *
+ Off Mahmutt ne alakası var yaa. Sıkma canımı, zaten sinirlerim tepemde. Olmak zorunda olduğum hastalık bu.
- Öyle hastalık mı var. sen de..
+ Allah Allah bir de iddialaşıyor. Regl, pms, kirlenme, adet.. Bir seyler hatırlatıyor mu sana?
- Hıı.. Şimdi anladım.
+ Aferin mahmut.
(5 dakika sonra)

- Şey aşkım.. ımm. Ya bu nasıl birşey ki böyle?
+ Aylık döllenemeyen yumurta vucuttan kanla beraber atılıyor işte. Döllenme olmayan her ay olur, kişiden kişiye kanama süresi değişir vs vs.
- hımm anladım. Şeyy aşkım.. Eee ne kadar sürüyor bu?
+ Ortalama 6 gün.
- neee!! 6 gün ne demek. O kadar süre akıyor mu bu kan.
+ evet, akıyor.
- nasıl ya? Kan kaybından ölür adam be.
+ Öldürmeyen Allah öldürmez aşkım. Sen bi sus da bana ağrı kesici bulsana. Sinir yaptırdın hee..
- Tamam canım, tamam.
(Kısık sesle) Lan bu kadınlarda bir gariplik olduğu belliydi. Onca gün kana, kan kaybından ölme..
+ Efendim aşkım!
- Yok birşey bi tanem, majezik olur mu? *