bugün

Hele ki çocukken sevgiden yoksun bir şekilde büyümüşse bir insan sorunlardan hiçbir zaman kurtulamaz. Kendisi sorundur zaten belki ona sorun gibi gelmez ama çevresindeki insanlar onu hep sorun olarak görür. Aşırı kıskançtır, alıngandır, kendini hep kötü hisseder.
hayatin en guzel tadini alamamaktir.
yalnızlık bir ülke ise bu, yaz kıyafetleriyle kutuplarda yaşamaktır.
Sevgiden uzak bir şekilde büyümek yalnızlığın ta kendisidir bence.
ilgiyi bulduğunda,ilgi manyağı olmaktır.
Sevgiden ilgiden uzak büyüyen insan ilgiyide fark edemez ki çünkü yetişirken bunun nasıl bir şey olduğunu öğrenmemiş.
ayrıldıktan sonra doğru kişiyi bulana kadar yaşanılan, zorlu geçen bir yalnızlık süreci.
Arkadaşlar kusura bakmayın karakteri bozuk olanları başka programdan girdiğim için böyle çıkmış.
kimi zaman insanı güçlendiren ve arayışa yönelten, kimi zaman ise insanı psikopatlaştırıp kendi sonunu hazırlatan bir durumdur. allah kimsenin başına vermesindir.
kendinde olmayan sebeplerle, içten içe tırnak içinde; sevgiden yoksun kalmasaydım, sevgi ile büyütülseydim, şu an daha farklı yerlerde olurdum diyebilecek çok kişi olduğunu düşündüğümden, sevgiden yoksun kalmanın veya yoksun kalmamanın, hayatta çok önemli bir davranış biçimine yön verecek olgu olduğu aşikardır.
uykusuzluk gibidir, telafi edilemez.
Aileniz tarafından yoksun bırakılmışsanız mutluluğu sürekli başkalarında arayıp daha büyük hayal kırıklıklarına yol açacak bir travmaya sebep olur. Zor olsa da her şeyden önce Kendi kendimizi sevmeyi öğrenmemiz gerekli.
buradan bir arkadaşın dediğine göre öfke kontrol bozukluğuma sebep olan şeymiş.
sevgiden yoksun kalmışım.