bugün

ülkücü değildir asena'dır o.

dikkat et aklını alır senin.

farkında olmadan bıyıklar hilal olur.
afedersiniz daha güzel ne olabilirdi?
sevişirken uluyabilir.
Daha tutucu olur daha cok sever aile degerleri vardır iyi yetişmiştir.Başlıktaki afedersinizi nıye yazdın onu anlamadım sadece.
Eğer sevgiliniz rus kızıysa gayet güzel tavlar ve bedenini elde edebilirsiniz. Sıkıntı yaşamazsınız.

Eğer sevgiliniz afedersiniz k*rt kızıysa hem verir evlenmeden önce (kaltak veriyon bari sus)sonra babeylerine abeylerine şikayet eder ve sizi silah zoruyla evlenmeye zorlar.

Eğer türk kızıysa ve ülkücüyse. Bekleyin o sizi bulup ziker.
Kırmançi çıkmasından iyidir.

Hatta muhteşem bir olaydır.
Irkçı olmadığı müddetçe sorun olmayacaktır.
yok ırkçıysa, zaten ondan Hayır gelmez.

(bkz: biz her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık)
Sevginin büyük oranda bitmesine sebep olan olaydır bazılarımız için.

Edit:Bu entrim üzerinde bir süre düşündüm ve haksız olduğuma karar verdim. Entriyi silmiyorum çünkü insanın bazen ne kadar düşebileceğinin bir göstergesi olarak burada durmasını istiyorum. Tüm ülkücü kardeşlerime burdan mutlu ve huzurlu bir hayat dilerim.
Benim başıma gelmiş olaydır.

Eski sevgilim asker kızı ve solcu Bi insandı. (ironiye bak!)

Babası milliyetçiydi ama annesi solcu olduğu için -ve ben de Kürt olduğum için- aramızda pek bir sorun çıkmamıştı.

En sonunda tayinleri samsuna çıkmıştı. Samsunda ne olduysa artık milliyetçi bir kişiliğe sahip olmuştu.
(bkz: ülkücü bıyığı bırakan kızlar)
kominist gecinen kasar olmasindan kat be kat iyidir.
Niye afedersiniz merak ettiren durum. Hiçbir sakıncası yoktur benim açımdan.
HD-PKK'lı, AKPKK'lı, Cemaatçi, tarikatçı, omurgasız tatlı su solcusu çıkmadığı sürece mesele olmaması gereken durum.
tipik kezo bir kızla sevgili olmuşsunuz demektir.

ülkücünün erkeği ne boka yarıyor ki dişisinden bişey olsun..
mutlu olurum. komunist kaşar olmasindan iyidir.
Ne güzel işte keşke.
Sevginin; bir *insanın başka bir insanı sevmesinin, dini dili düşünce yapısı yoktur. Eğer varsa sevmiyorsundur.
ülkücü kızları çok iyidir. Sevdimi tam sever. Nazik değillerdir. Ama duygusallardır. benim oldu bitane anlaşamayıp ayrıldık ama çevresine benden bahsedip duruyordu. ben daha islami bir Milliyetçi olduğumdan arada tartışıyorduk öyle işte.
en azından farklı şehre gittiğinde kimin altına yatacak derdi olmayan sevgilinin ta kendisidir. güven ve sadakatın doruk noktasındadır.
Şu cihanda daha ne isterim be sebastian.
Ülkücü bir kız kadar namuslu ahlaklı olsa oda yeter.
Bir kürt olarak başıma gelmiş olay.

Gönüller bir olunca önğnde bir şey duramıyor.
mutlu edici bir gelişme olur daha bir sevilir.
Alparslan türkeşin mezarı ziyaret edilebilir ya da fatiha okunabilir.
onur verici bir durumdur. görsel
Nerde bizde o şans dedirtir. *