bugün

Sözlük yazarlarının sevdikleri kıza söylemek istediği, yada onunla yaptıkları her hangi bir şeyden sonra içindekileri kelimelere dökmek istemeleri sonucunda ortaya çıkan yazıları toplama başlığıdır.

**

O, tüm güzelliğiyle sarıldı. Tabiat anayı kıskandıracak bir güzellikle sarıldı bedenimin kuraklığına.
Yıllardır erezyona uğramış bedenim çayır çimen olmuştu bir anda. Ve naif bir öpücük kondurdum yanağına. O an anladım ki; Büyümüştüm. Artık ulaşamayacağım kadar uzağındaydım çocukluğumun.

Ülkemizde yüzde bir görülen bir hastalığım vardı, Fibromiyoloji diye. Ve artık, aynı oranda az görülen bir hastalığa daha yakalanmıştım. 'AŞK…'
Düș'üm...
Düș'ün'düğüm'!
O; benim için Cennette V.I.P. bilet gibiydi. Onunla yaşadığım bütün güzel anılar aklıma gelirken heyecanla nefes aldım. Benimle yaptıkları, benim için o kadar güzeldı ki; Cennette ki yasaklı meyve bile bu kadar güzel olamazdı. Yaşadığımı hissettiğim ve bu hissi sürdürmek istediğim tek alan; teninin, tenime değdiği yerlerdi.
Yumuşak ve Sıcak…
afilli sözler söyleyemem belki. ama seni her daim severim lan. aldatmam da. zaten üşenirim.

senden tek bir şey istiyorum o da beni sevmen. karşılığında ise hayatımı veriyorum sana. daha napayım zalımın kızı?
Ah be canım,boğazıma düğümlenen sözlerimsin sen benim. Seninle karşılıklı oturup bir sahil kenarında denize karşı bir yudum çay içemedik ya ona yanıyorum.

Bakmaya çekindiğim gözlerin kimlere bakıyor şimdi?
Keşke hiç gormeseydim seni. keşke bakmasaydım o gözlerine.

amk o nasıl bir tip Allah seni kahretmesin hâlâ geceleri uyuyamıyorum evlerden ırak tövbe Estağfurullah... siktir git be... off...
yüreğim mühürlü senin karanlığında. beni kimse anlayamaz, kimseye anlatamam ben bu karanlığı. sensizliğin ipi boynumdan çekiliyor. anlatamam susarım belki boğuluyor gibi olurum. sonra yine yüreğim mühürlü senin karanlığında. yürüyorum,bir deniz kenarında, dalgalar üstümü ıslatırken ağladığımı sanıyorum, elimi yüzüme götürmeye korkuyorum; cebime sokuyorum üşüyünce, çöplerle dolu sokaklarda senden kaçamıyorum. sonra senin gökyüzüne uçan kuşlara takılıyor aklım. kanatlarında senin yüzün o masum ve siyaha yakın büyük gözlerin uzaklara kaçışıyor sanki. geceleri çağırıyorum yıldızlardan biri eksik. bulamıyorum. arabesk günlere karışmış yüreğim mühürlü senin karanlığında...
Bunları buraya değilde mesajla kıza yazsan daha bir makbul olur sanırım.