bugün

(bkz: şırdan) bol kimyonlu.
Columbia.

Outdoor ürünlerinde çok iyiler.
Kendi reklamimi yapmam hoş olmaz.
Bir bardak çay.

Abicım bi kere iç yaz kış içersin.. Bakın efendim evinde kullanıyorum inanın Adana 40 derece ben yine iciyorum bu çayı.
( kaçak çay)
görsel
Dokumatik oled ekran, arka dokunmatik yüzey, çift analog, 3g, ön ve arka kamera, yüksek grafik gücü ve sikik hafıza kartı. Playstation Vita, Sony'nin en güzel ihaneti.
ilk duyduğumda gerçekten çok tereddüt ettim çünkü bir sürü batan şirket vardı ve araştırdıkça korkmaya başladım çünkü çok fazla şirket batmıştı ama şunu fark ettim bu şirketlerin hiçbiri reel yatırımlar yapmıyordu dolayısıyla sonunda da batıyordu çünkü kar yapmadan 6 ayda insanların parasının 2 katına yakınına çevirip geri veriyorum diyemezsin kimsede diyemez sonunda gördüğümüz gibi bir sürü mağduriyetler ortaya çıkar. Ancak çiftlik bankı araştırdığımda bütün reel yatırımlarını paylaşan bir şirket olarak gördüm. Yani küçük paraları birleştirip arz ve talep doğrultusunda büyük hesaplarla dev atılımlar yapan bir şirket olarak gördüm. Zaten şirket reklam çekimlerine başlamış en kısa zamanda bütün tv kanallarında reklamlarını göreceğiz. Bunun bile fotoğraflarını gerek facebook sayfalarında sosyal bloglarında yatırımcılarına paylaşan bir şirket. Dediğim gibi öğrenci olmam sebebiyle çok düşündüm araştırma yaptım. Ve şu anda kiramı, sigaramı, mutfak giderlerimi bedavaya getiriyorum bu konuya inanmayabilirsiniz. Ama karşınızda 9 aydır tıkır tıkır ödeme yapan bir şirket var. Ciddi manada yatırım yapıyorlar bir gecede 300 bin tl yatırım aldığını biliyorum. Ayrıca bizzat çiftliklerine giderek gözlemleme fırsatı buldum 2 adet büyükbaş çiftlikleri var ve Youtubeda videoları var 65 bin kişilik bir aile şu anda ve geçen 550 bin yumurta kapasiteli bir yumurta tesisi var. Ayrıca sistem şu anda şirket ve vergi levhası var. Ayrıca ödemeler papara ile yapılıyor.Ayrılmak isteyen parasını iade alabiliyor. inanır mısınız şu anda bu insanlara tanıtım yapıyorum. Bu kadar yani youtube da yazarsan çiftlikbank yüzlerce insan var kendi referans linkiyle abone olabilmen için video çekmişler evet ben bu şirkete çok güveniyorum sebebi reel yatırımları göz gibi ortada ayrıca 5 veya 6 ya yakın şarküteri açılmış bulunmakta. Ben böyle bir sistem daha görmedim ayrıca ürünlerini bu şarküterilerinde pazarlıyorlar. Gerçek bir şirket ve yatırımcı olman çok kolay ne kadar yatırdım açıkcası 5 bin yatırdım şu an 900-1000 tl arası aylık getirisi var 1 yıl devam edecek bu isterseniz bu konuda daha detaylı bilgi verebilirim. yotubeda videolar mevcut izleyebilirsiniz. Alt tarafta resimleri paylaşıcam. Öncelikle bu bir resmi kuruluş vergi levhası var 7/24 canlı destek var. Şirket belgesi var. Ticaret odasına kayıtlı, Ticari Sicil belgesi var. Daha şimdiden aldığı çiftliklerin tapuları var kapı gibi şirket yani: D Sizde inceleyebilirsiniz.
Çiftlik bilgi işlem bilişim tarım hayvancılık ticaret limited şirketi Beşevler Mh. Yıldırım caddesi no:224 Nilüfer/Bursa Çekirge VD No :2550377910 Tic no: 92623 Mersis no:0255037791000010

10 altınlık Manisa tavuğu hediye
https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=IQKEDR üyelik için tıklayın.
http://www.eneskamis.com ~ Güncel, Kişisel Teknoloji Blogu
görsel

Sözlükteki gerçek düşmanlarına ve trolluk yapanlara inat gelmiş geçmiş en iyi lider. Selam olsun vatan ve Atatürk severlere.