bugün

eksiktir. neye uğradığını şaşırmıştır. vakurdur.
çağdaş halk ozanı ismail yk nında eserlerinde değindiği konudur.
"benim beğendiğim beni beğenmez, beni beğeneni ben beğenmem. yoksa ben tipsiz miyim he! yoksa ben zurna mıyım he!"
geçen seneye kadar bendim bu. neyse ki şans yüzüme güldü de kurtuldum bu durumdan.

sevdiklerinizin kıymetini bilin efendim karşılık alamayınca cidden çöküntüye uğruyor insan.
Özgüveni deniz seviyesinde seyreden er kişidir. Acilen arkadaşları güzel bir kız ayarlayıp moralini düzeltmelidir yoksa sonu intihara varır mazallah.
boktan bir durum içerisinde kalmış erkektir. kaybedendir, kaybetmeye mahkumdur.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
sevdiği kızlara açılamamış erkektir. utangaç olabilir.
uzaktan izlemeye devam etsin.
sevmeyi seven insandır.
muhtemelen buralarda bir yerdedir.

asosyaldir, sadece sözlükle olmaz kardeş dışarılara açıl biraz.
Azimli sıçan duvarı delermiş. isteyince olur biraz uğraşması lazım.
kimi sevdiyse gitmiştir. üstüne gitmemek gerekir.
sevmediği bir kızla çıkmıştır??
kıza çıkmak nedir lan hayvana çıkar gibi terbiyesiz. anlayana!

gerizekalı erkektir.
asosyalin önde gidenidir veya istememiştir ikisinden biri ama hangisi bilemedim şimdi.
çıkınca hiçbir şey olmuyor beyler, denendi onaylandı. ne kadar sevseniz de çıkınca olmuyor işte büyüsü bozuluyor.*
belkide sevdigi kizla sevgili olup onu uzeceginden ve zihnindeki hayalini kaybedeceginden korkmus ve onun mutlu olmasiyla mutlu olabilmis yanliz kalmayi goze alabilmis bir erkektir.
sağ eli daima ona sadıktır.
şanslı erkektir. şuana kadar hoşlandığım kızlardan sadece biriyle çıktım ve sonra dedim ki ulan diğerleriyle iyikide olmamış be. çünkü işin içine anılar falan girince unutması daha sıkıntı. hele birde ayrılan taraf karşı taraf olunca o da ayrı koyuyor insana. olmayinca iki hafta üzülüyosun sonra geçiyor. olunca da iki hafta seviniyosun sonra ilişki devam ederken ayrı bi dert ayrılınca ayrı bir dert aylarca sıkıntı.
(bkz: sevdiği hiçbir kıza çakamamış erkek)
hiçbir kızla çıkmamış olması gereken erkektir. aynı durum kızlar için de geçerlidir, zaten çıkmak gezip tozmak sevdiğin kişiyle olmazsa arkadaşça takılmak olur, o da olmazsa duygularla oynamak olur. başkasının duygularıyla oynayan birinin de zaten sevdiği kişiyle olmaması daha iyidir.
her yeni sevgilisinde mesaj atan biri vardı: 'biri daha senin yüzünden üzülecek, bu kadar mı acımasızsın, hazır mısın birinin ağlamasına daha sebep olmaya' diye, psikopatlık değil de nedir? sonra neden kızlar bize güvenmiyor, neden bu tripler seviyor mu sevmiyormular, türk kızına giydirmeler. gelip orda burda anlatmayı marifet sanmasalar belki pisliklerinizden bu kadar haberdar olmayacak kızlar ve işiniz kolaylaşacak, sevdiğiniz kızlar size şans verecek.
çıkamadığı kızları seven erkekle aynı kişi olmasın?!..
Bi saatten sonra tecavüz haberlerine konu olduğunu düşündüğüm kişidir. Kızlar da inadına vermez kendini sevenlere.
güncel Önemli Başlıklar