bugün

Şüphesiz ki bir devrin daha sonuna geldiğimizi gösteren olay. evet genşler, eskiden böyle internet minternet yokken bu hamfendi televolelere göğsünü gere gere çıkıp bizim burnumuza kocaman memelerini dayardı. şimdi onları çıkarttırmış.
işte delili
görsel
mazi kalbimde yaradır.
görsel
görsel
güle güle sevgi dolu memeler. güle güle gençliğim. güle güle.
ne dedin sen. çat.
Doğru yolu bulmasına delalettir.

Hep diyoruz ve yine diyeceğiz yaşasın küçük memeler*
aferindir. yalnız çıkartıp twitera koymak da enteresan olmuş. al bu silkonlarım, çıkardım demiş ahah.

meme değişse de kafa değişmiyor demek ki.
geçenlerde de çıkmış televizyona bik bik ötüyordu bu kadın nasıl sinirlendim o an. yok benden çok yararlanmaya çalışıldı da şöyle oldu da böyle oldu da. sen önce bir kendine, hareketlerine bak ondan sonra niye yararlanmak istediklerini anlarsın dediğim kadındır bu artık slikonsuz memeli.
güle güle eski silikonlarım dediğine göre yenisini takdırdığını düşün"meme" sebep olmuştur.
Ben gözümdeki lensi değiştirirken çekiniyorum. Millet memeden silikon çıkartıp, sosyal medyada paylaşıyor.
Dolgularını da aldırmıştır aynı zamanda.vücudunda neresinde bilmiyorum ama kitleler çıkmış. Ayrıca dolguları bebe yağıyla yapmış bir doktor. Yani doktorlar arasında da ucuz malzeme kullananlar var.
bıldır ki hurmalar...
Dizinde sektirir artık.
(bkz: silicon or it is not sevda demirel)
Sönmüş amk hande ataiziye tokat atan iri yapılısı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar