bugün

utanmadan dolby digital reklamı yapan işletme.ses sadece ön kolonlardan geliyordu bir zamanlar.şimdi düzeltmişlerse bilemem.
sinema demeye bin şahit.gerek salonlar açlslndan gerek sinemaya gelenler açısından kendimi güneydoğu illerinin birinde sinema izliyomuş gibi hissettiğim harabe mekan
Bursa daki en dandik sinema salonlarıdır.koltuklarında sıkışıp kalırsınız.Zaten perdeler 37 ekran olduğu için birşey de göremezsiniz.ses arkalardan duyulmadığı için yanınızdaki arkadaşınızla kendi kendinize dublaj yapıp eğlenebilirsiniz belki.
sinemanın seyircisi bi acayiptir. film izlerken o kadar çok konuşan vardır ki hangi birisini ikaz edeceğinizi bilemezsiniz. zira konuşmayanlar azınlıktadır.

konuşanlar sadece izleyiciler değildir. salonlardaki yer göstericiler de garip bir biçimde sürekli ve yüksek sesle konuşurlar.

ses düzeni çok kötüdür ve görüntü nedense hiçbirzaman tam ekran yapılmaz...
geçmişte banka olarak kullanılmış son yıllarda ise sinema olarak hizmet veren mekan
(bkz: kurtlar vadisi irak) filminin vizyona girdigi ilk gun, benim şu ana kadar görmüş oldugum en uzun film kuyrugunu gözler önüne seren sinema salonudur.

http://img423.imageshack....g423/6513/prestige6su.jpg
(bkz: ibanez prestige)
biletleri alan bir amca vardır..herkesi azarlar hatta ağzına s..ar bırakır. sinemaya gittiğinize bin pişman eder. yer gösterenler ise kızları koltuklarına kadar götürürken erkeklere ise uzaktan gösterir.
küçükkene mission impossible 2 yi izlemeye gitmiştim. şöyle diyim koltukta bacaklarımın üzerine oturmak zorunda kalmıştım* *
(bkz: adapazarı prestige sinemaları)
allah korusun herhangi bir yangın yada deprem yada herhangi bir panik olayında kesinklikle kendinizi yormayarak direkt kelime i şehadet getirerek bildiğiniz duaları okumaya başlayıp kaçılmaz sonu yerinizde bekleyeceğiniz tarzda sinemadır zira yerin bilmemkaç kat altına dandik bir döner yangın merdiveni ile inilmektedir ve sinemalar adeta sinemaskop tarzında seyredilmekte ama oda filmin 15-20 dakkasından sonra mümkün olmaktadır zira makinist ancak o sürede görüntüyü ekrana oturtabilme becerisine sahiptir.asla gidilmemesi tavsiye edilen sinemadır .