bugün

http://www.alkislarlayasiyorum.com adlı siteden tanınan genç türk müzisyeni. hakikaten sitede de söylendiği gibi "en güzel götlü" seçilmediği için haber kanallarımızda göremediğimiz yetenek.

--alıntı--
Türk kızı Almanya'nın en güzel götlü kızı seçildi türü haberleri asla es geçmeyen görsel ve yazılı matbuatımızda esamesi bile okunmadığı için hiçbirimizin haberi olmadı,11 yaşında ki bu pırıl pırıl kızımızdan.Haber sitesi değiliz ama bazen haber de vermek gerekiyor belki.ismi Sesim Bezdüz,Mersin'li. 2009 yılında yapılan Llangollen uluslararası müzik festivalinde 300 emsali arasında en yetenekli müzisyen seçildi.Site konseptine uygun mu diye çok düşündüm ancak sitenin kategorileri içerisinde sanat diye bir başlığın bulunduğunu hatırlayarak siteye koymaya karar verdim. Anında pazar konserine dönüşebilen site.
--alıntı--
1997 yılı Mersin doğumlu, yaşı ile ters orantılı bir müzik kabiliyeti içinde keman çalmaktadır.Sesim Bezdüz keman eğitimine Mersin Üniversitesi Konservatuvarı'nda Lili Çumburidze ile başladı.Temmuz 2009'da Galler, Llangollen Festivali kapsamında gerçekleşen 16 yaş altı kategorisinde karışık solo çalgı yarışmasında birincilik ödülü almıştır.Son olarakta Fazıl Say ile birlikte 10.antalya uluslararasi piyano festivalinde dinleme imkanı bulduğum güzide insan.