bugün

"ah","uh","hadi hadi","yeagh" gibi ses kelimeleriyle hafızalara kazınmış bir zina türüdür.Sesli taciz de bu kapsama girebilir.
böbreklerimle güldüğüm kavram. neymiş bir kadın nikahsız erkeklerin bulunduğu bir ortamda söz alırsa bu ses zinası olurmuş. o zaman bunlara sorarım allah kadınları lanetledi mi bizim haberimiz yok ? *
götün taa derinliklerinden uydurulan zinadır .
kasıtlı yapılıyordur tahminimce memleketteki koyun ölçüm metodudur .
parfüm sıkmak günah ! aaa evet günah oran % bilmem kaç gibidir .
gizli gizli nasıl iş yaptığımızın kanıtıdır. zındığın, orospunun alasıyız o zaman. bak yine konuştum neyse duyulmuyor sesim.
göz zinası
kol zinası
dil zinası
burun zinası
kalp zinası

gibi kategorileri de olan zina çeşidi. şöyle olur:

-merhaba nuri efendi, marketten 2 ekmek alır mısın bana.
-peki naciye hanım.

gibi.

soru: hocam geçen pazara çıktıydım. pazarcının birine elmanın kilosu kaç lira diye sordum. o da cevap verdi. ben de onu duydum. zaten duymasam anlayamazdım ne dediğini. bu durumda ben o kişi ile ses zinası yapmış oldum mu?

cevap: öncelikle şunu belirtmekte faide var ki, şayet sesini duyduğun erkeğin sesinden tharik olmadıysan sorun yok. velev ki tahrik olsun o durumda hemen tövbe i istiğfar çekip gusletmen naciptir.

soru: nacip ne hocam?
cevap: vacibin bir alt seviyesi.
(bkz: booty call)
devletin bazı kurumlarınca suçluları ya da zanlıları takip etmek amacıyla gerçekleştirilen tecavüz türü zina.
(bkz: Oha! O ne lan) dediğim kavramdır. Saçmadır, sapandır, saçma sapandır.*
(bkz: se*s zinası)
ses, ses deneme bir iki, ses.
(bkz: ohş)
zina, bir kadınla nikahsız veya haksız olarak cinsel ilişkiye girmeye verilen addır. bu budur. bunun seslisi, süslüsü, boklusu püsürlüsü olmaz.