bugün

zina, bir kadınla nikahsız veya haksız olarak cinsel ilişkiye girmeye verilen addır. bu budur. bunun seslisi, süslüsü, boklusu püsürlüsü olmaz.
(bkz: ohş)
ses, ses deneme bir iki, ses.
(bkz: Oha! O ne lan) dediğim kavramdır. Saçmadır, sapandır, saçma sapandır.*
(bkz: se*s zinası)
devletin bazı kurumlarınca suçluları ya da zanlıları takip etmek amacıyla gerçekleştirilen tecavüz türü zina.
(bkz: booty call)
göz zinası
kol zinası
dil zinası
burun zinası
kalp zinası

gibi kategorileri de olan zina çeşidi. şöyle olur:

-merhaba nuri efendi, marketten 2 ekmek alır mısın bana.
-peki naciye hanım.

gibi.

soru: hocam geçen pazara çıktıydım. pazarcının birine elmanın kilosu kaç lira diye sordum. o da cevap verdi. ben de onu duydum. zaten duymasam anlayamazdım ne dediğini. bu durumda ben o kişi ile ses zinası yapmış oldum mu?

cevap: öncelikle şunu belirtmekte faide var ki, şayet sesini duyduğun erkeğin sesinden tharik olmadıysan sorun yok. velev ki tahrik olsun o durumda hemen tövbe i istiğfar çekip gusletmen naciptir.

soru: nacip ne hocam?
cevap: vacibin bir alt seviyesi.
gizli gizli nasıl iş yaptığımızın kanıtıdır. zındığın, orospunun alasıyız o zaman. bak yine konuştum neyse duyulmuyor sesim.
götün taa derinliklerinden uydurulan zinadır .
kasıtlı yapılıyordur tahminimce memleketteki koyun ölçüm metodudur .
parfüm sıkmak günah ! aaa evet günah oran % bilmem kaç gibidir .
böbreklerimle güldüğüm kavram. neymiş bir kadın nikahsız erkeklerin bulunduğu bir ortamda söz alırsa bu ses zinası olurmuş. o zaman bunlara sorarım allah kadınları lanetledi mi bizim haberimiz yok ? *
"ah","uh","hadi hadi","yeagh" gibi ses kelimeleriyle hafızalara kazınmış bir zina türüdür.Sesli taciz de bu kapsama girebilir.