bugün

Hainlik ve faşistlik örneğidir. Bunu yapan insan bile olamaz. Siz hic doguda sirf memleketi yuzuden insan dövulduğunu duydunuz mu?
Yapilan bu vahşeti kiniyorum reziller.
serikli olarak söyleyebilirim ki, harbiden serik'te kürdüm diye gezmek risktir. pek çok serikli nedense tarihte serik'te kürtleri barındırmamakla gereksiz fazla gurur duyar. korkuyorum ki, açılım maçılım derken olay intikamcılığa dönerse serik'in başına gelecek var.
Kendi ektiklerini biÇiyorlar,bugünleri hazırlayan da kendileri,şimdi ağlamasınlar kusura bakmasın kimse.
bir süre yaşadığım alanıdır. hayatımda ilk defa it girer kürt giremez deyimini orada duymuştum. kendi halkı da birazcık diyemeyeceğim bildiğin magandadır.
antalyalı olanlar kürtlerden az çekmemiştir ve anca onlar anlar, bu yüzden tamamen hak veriyorum serikli hemşehrilerime. iyi yapmışlar.
kalabalık daldıklari kesindir yoksa teke tek Kürdün karşısına çıkmaya cesaret edemezler bu vahşiler.
Vardır bir sebebi bunun da Ulan sanki başka ülkede yaşıyoruz adam siz hiç doğuda memleketi yüzünden adam dövüldüğünü gördünüz mü demiş. Yok valla hiç duymuyoruz siz direk öldürüyorsunuz.
Apo bayrağı ile eylem yapmanın normal sayıldığı ülkede kürt ve doğulu olmak suç olmalıdır.

kuralları kendine göre esnetenler var. Olaylar böyle gelişmemiş bu kürt ifade özgürlüğü çerçevesinde pkklıyım demiştir.

adamı sikerler.
Serik e yerleşme nedenidir.
muhtemelen elalemin eşşeğine sıpasına sarkmıştır. oralarda hoş karşılanmaz bunlar...
biz antalyalıların alışık olduğu olaydır.

(bkz: it girer kürt giremez)
(bkz: serik)
Serik te yaşanan bir olaydır.
Antalya'li anadolu comarinin bok yemesidir.

Ulan mardinliyim demiş adam pkkliyim dese sik anasını hatta çağır beraber sikelim ama mardinli adam sorunca izmirliyim mi desin AMK?

La oğlum bu neyin kafası AMK?
Pkk böyle doğdu işte mnskyim zihniyete bak. Adamın suçu mardin'de doğmak mı lan?
Herkes hakettiğini yaşar.
Sağlam zopa yemiştir. Tanımdan sonra ince ayara geçelim.

Evet arkadaşlar güzel memleketimde malesef atar yapmadan önce memleketi referans gösterme hadisesi sıklıkla vuku bulmaktadır. Günlerden birgün Artvin'in sahil ilçelerinin birinde 2 tane ağır keko zaten dar olan yollarda araçla türlü kekoluklar yapmaktadır. Olay diğer araç sürücülerinin tepkisini çeker ancak kekolar "doğuluyuh Bave diyarbahırlıyih ayıhiysen" diye atarlanınca uzaklardan çok uzaklardan bir tekme gelip "ula korum çiktuğun ama ibina sen toğiliysan ben da uzaktoğiliyim" der.

Yukarıdaki parçadan çıkarılacak anafikir yabancı yerde memleketinle atar yapmıycan hacı sikerler yoksa adamı. Velev ki Balıkesir'in çok şirin bir şiveyle konuşulan köyleri bile olsa. Adam sana "bire gapçik aazlı " der 2.80 uzatır ondan sonra da türkler çok rererö diye diye zırlarsın.
eğer sadece mardinli olduğu için dövüldüyse yanlıştır, günahtır.

elle tutulur bi yanları olmasada, bu devlet için askeri görevini bile en layık şekilde yapmış kürtler bilirim. sırf kürt olduğu için dayak atmak ayıptır.

diğerlerine kürt değil direk orospu çocugu diyoruz zaten.
Doğubeyazıtta abim astsubaydı. sene 2012. abimin hastalığı için gittiğimiz hastanede beklerken orospu çocuğu iki terörist annemin tipinden doğu'lu olmadığını anlamış ve nereli olduğunu sormuş. annem amasyaliyiz demiş. orospu çocuğu sesini değiştirerek demiş ki; bizi amasyalilar iyi bilir! oğlun öğretmen mi diye sormuş tekrar. annem de evet diyebilmiş sadece. sonra bir kaç Korkutma sözlerinden sonra ayrılmışlar yanından. anasını siktiğimin çocukları keşke benim yanımda o lafları söyleselerdi bak ne oluyordu o zaman.

bu arada serikte dayak yiyen kürde hiç acımadım iyi olmuş kahpe çocuğuna çünkü hakediyorlar.
Ülkedeki asıl bölücülerin kim olduğunu gözler önüne seren olay.

Kendi kanınızda boğulacaksınız kan isteyen piç kuruları.
serikli birisi olarak sunu soylemek isterim , bu elemanin yaptigi , bir turkun pkk magarasinda turkum diye bagirmasiyla esdegerdir. serikte ne cingen ne kurt barindirirlar birisinin sesi ciksin o sesi keserler. kendi kasinmis eleman.
tanim : kasinan bir elemanin dovulmesidir tabiri caizse.
Sırf Kürt olduğu için saldırıya uğramışsa yazıklar olsun bu ülkeye ve bu ülkeyi bu hale getirenlere.
Orospu çocuklarının memleketinde orospu çocuklarına yakışan bir davranış olmuş. Ülkücülerin kaderi bu. it sürüsü gibi toplanıp adam dövmeyi adamlık zannediyorlar. O kadar aciz ve siklenmez haldeler ki.
Içinde iyi ve aklı başında olanları tenzih ederim ama Serik denen yerde yaşayanların zaten yüzde 80 ağır ırkçı ve oruspu çocuğudur..

Şaşılacak bur durum yok bu tarz hareketler orda gurur duyulacak şeylerdir...
Umarim ki bu elemanlar da Serik dışında sırf Serik li oldulaklari için linç edilirler..

Sahi mardin de sırf başka memleketli diye linç edilen gördünüz mü ?
yine kürt acıtasyonudur. bunların gergin ortamda memleketlerini söyleme gibi bir huyu var. ama işe yaramamıştır.
olayda 2 tarafın da elbette suçu vardır. bu arkadaş da durup dururken dövülmemiştir. anlattığı gibi ben mardinliyim deyince daldıklarını sanmıyorum. ters bir hareket yaptı karşı taraftan da tepki görünce biz mardinliyiz adamı fena yaparız minvalinden şeyler söyledi. en ırkçı faşist gruplar bile şehir ismi duyunca dayak atmaya kalkmaz.