bugün

Gerçek midir bilinmez, bize yansıtılan bütün seri katillerin çok düzenli derli toplu evleri var, efendime söyleyeyim çok istikrarlı yaşamları var, hergün belli saatlerde spor yaparlar, belli saatte içki içerler, belli saatte yemek yerler vs. Kimse de demiyor mu ağa bu adamlar insan değil mi, ruh halleri, güdüleri nasıl bu kadar stabil oluyor? Ben bi gün karar alıp spora başlasam ertesi gün çok yorgunum deyip bırakabiliyorum, benden seri katili bırak katil olmaz biliyorum ama böyle bir istikrarı yakalamak için ille seri katil mi olmak gerekiyor?
ilginç ama doğru olabilecek durum. şimdi zaten bu adamların ruh hallerinin normal olduğu söylenemez. aktivitelere bakarsak onlar da sıradan birinin o kadar düzenli şekilde yapabileceği şeyler değil. demekki seri katiller süper insanlar.

ne saçmalıyorum lan ben.
Neden bu kadar istikrarlı hayat yaşarlar sorusunu akla getirir, hergün aynı saatte spor yap, yemek ye, yürüyüşe çık vs. Derken adam psikopat oluyor haliyle. Bak bana bugün spor yapmaya niyetlensem yarın bırakıyorum. Nerden geliyor laan bu istikrar?
(bkz: dexter)
düzenli olmasa, seri katil değil sadece katil olacağındandır.