bugün

serefsizim aklıma geldiydi dediğim bir uktedir. clint in içinde kalmasına daha fazla müsaade edemem.

yazarlar hangi kriterlere, mahlaslara bakarak düşüncelerin altına eksiyi çakıyorlar?

1)yazının textini beğenmiyor. sayfada güzel durmuyorsa, kağıt düzeninden sıfırı basıyor.
2)düşünceler tezat. sen ankara diyorsun, eksi oy veren ibne izmir diyor.
3)nickini beğenmiyor.
4)düşüncelere saygısı yok, eksi onlara bir nevi ejakulasyon, orgazm, en azından ereksiyon yaşatıyor.
5)noktalama işaretlerine dikkat etmiyorsun, noktalama işareti yerine "amiangoyyim" şekli kahve geyiği yapıyorsun.
6)başlığın kurbanı oluyorsun. otomatiğe bağlamış yazarın hızını kesmemesi senin eksi oy veren ibne serzenişinden önemli.
7)iğrenç bir adamsın. bunu hakettin
8) (bkz: entry girip ben aparatina saldirmak) sende hastalık olmuş. bunu farkeden voter eksi sonrası editini görmek istiyor. bundan zevk alıyor.
9)cümle düzenin berbat. çok kaotik kaçıyorsun, anlaşılamıyosun, tanımlanamıyosun, hayvan mısın?
10)tek satırlık, işe yaramaz boş bilgi veriyorsun, güldürmüyorsun, antipatiksin işte.
uludag sozluk bunyesinde akp ye muhalif entryler girmek.
birilerinin canını yakmak tabirine cuk diyerek oturmaktır.daha amerikancısı için;
(bkz: pandoranın kutusunu açmak)
girilen entry ile kiminin gözüne fazla erkeksi gözüküp. ipnelerin sevgisini kazanmak.
benim açımdan ahmet çakar' dır o neden.
bilmiyorum. başkasının esprilerine sinir olmuş ve sözlüğe girip hıncını bizden alıyor olabilir ibne.
nedeni hakkında bir fikrim olmasa da, seovi nin eksi oy verirken etrafa saldırdığından, salyalarını oraya buraya akıttığından özellikle de sesinin yüksek çıktığından eminimdir. çünkü yüksek ses, suçluluk psikolojisinin bir sonucudur.

kaynak: (bkz: rte)
(bkz: seri şekilde ekşi oy veren ibne)
yalnızca ve yalnızca ibne olmak.
(bkz: ibne)
-nicke gıcık olmak
-yazarın siyasi görüşünü sevmemek
-yazarın tuttuğu takımı sevmemek
-yazarın bir entrysine acayip gıcık olmak

olabilir...

ama okumadan eksilemenin nasıl makul bir sebebi olur bilemeyeceğim..
"edit: buna eksi veren beyinsiz. siz adami zorla katil edersiniz lan." şekline editler bunlara bir örnektir.
seri eksi oy veren ibnenin çekim alanına girmektir nedenlerden biri.
umrum değil verene de vermeyene de.....
lan gaza getirmeyin adamı.
arkadaşım burada ne yaparsan yap eksi oy alırsın. nedeni yok.

edit: mesela bak eksi oy almış bu entry.
Sadece istemek yeter.

serileyin deyin serilerler...
komünistleri eleştirmek.
düşüncenize katılmayan yüzlerce kişinin bulunduğu ortamdan artı oy almak kadar eksi oy almakta gayet normal bir durum.
ne zaman ki din hakkında olumlu bir şeyler yazsam bol bol eksilenirim ve çok hoşuma gider. çünkü güya çağdaş, medeni deistlerimiz, ataistlerimiz yazdıklarımı sindiremezler. karma değeri için yazmıyoruz ablam biz, doğruları söylüyoruz.
Eksi oy verenin ne kadar dar ve kendinden farklı görüşlere tahammülünün olmadığının kanıtıdır. Eksi oy vermeyin pozitif olun lan.
yavşak yazar sayısının artması.
birilerine çok fena battığım gerçeğidir her entryme eksi verenler bunada verin. ben anlamadım arkadaş bu nasıl şey lan.
Seri eksi oy veren yazarlardan yazmasini bekledigimiz nedenlerdir.
Ne olduğunu anlamadığım nedenlerdir. Ne yazsam eksi alıyor, eleştiri yapıyorum eksi, foto atıyorum eksi....

yanlış yazıp, çirkin olduğumu düşünmeye başladım.
mizah anlama kabiliyeti olmayanlardan dolayıdır.ya da önceki entrylerinizden birine kudurmuştur.

Edit:Buna mesela yazdıklarım özelliklere sahip olanlar eksilemiş.
Kendi adima kim bilir hangi itin kuyruguna bastim diye düsündürür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar