bugün

ne düşünerek oyladığı daha çok merak edilen kişi.
aksiyon arayan kişi.
sorunlu kişidir. bi yazı ya güzeldir, ya çirkin. ya iyidir ya kötü.

zaten o buton niye var hala çözemedim. bence gülen yüz şeysiyle, üzülen yüz şeysi birbirine yapışmasın diye arasına konulmuş sikko bi butondur. yani yazar olmuşken, yani acemiyken, yani ben butonumla sevişiyorken, son iyi oylanan entrylerimde bu köpek burunlu şekli gördümya. bi aptallaştım anlatamam. 17 gün onun ne olduğunu çözmeye çalıştım. sonra dayanamayıp birine msj çekip öğrendim. o piçte gülmekten cevap yazamıyorum kardeş sen ne malmışsın yazdı.

ben buradan bu butonu kullananlara sesleniyorum. kardeş acele piskoloğa gidin. siz çok kararsız ve anlamsızsınız.

evet evet öylesiniz.

edit = baba yapmayın bunu ya. oylamayın.

edit2 = yuh amk. hiç mi işin gücün yok kardeş* yeter lan.
sözlüğün gereksiz olan tek butonunu kullanan gereksiz kişidir.
seni bulacağum oğlum *
mesaj at mesaaaajjjjj.
BUGÜN HERKESE UGRAMIŞ SAPIK. AZ ÖNCE BANA NANiK YAPTI.
dakıkalardır yazdığım herşeye eh işte veren insanımsı...
(bkz: tez bulun kellesini)
bana da musallat oldu an itibariyle.
tek kişi olduğunu zannetmediğim kişilerdir. biri yaptı baktı ses getiriyor başkaları da yapmaya başladı yoksa nasıl herkese musallat olabilirler?
bugün tanımış olduğum şahıs. ben de hayırdır diyordum varmış öyle biri demek ki. * .
benim bazı entrylerimin 2-3 kez eh işte almasını gördükten sonra bir kaç tane olduklarına kanaat getirdim.
ilk sözlük günlerimde :o işaretini "ooooo süper entry olmuş" şeklinde düşünürdüm. buraya paylaşayım, herkesi kendime güldüreyim dedim.*
bugün bana musallat olan kişi ya da kişilerdir.
korkak kişidir, derdi neyse söyleyip kurtulması gereken kişidir.
yeter lan git artık.
birkaç dakika önce girdiğin entry'lere eh işte demiş üst üste fazla uzağa gitmiş olamaz. * *
harbiden çok seri. ey mübarek zat! daha entarimi yayınladığım salise olmadan nasıl veriyorsun oyu bir mesaj at da öpem seni.
çok hoşlandığım kişidir, çıksın ortaya seveceğim onu.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
musallat olan kişidir.
seri eksiden iyidir.

edit: an itibari ile ikisi de başıma dadanmıştır.
karmaşık bir ruh haline sahiptir.
an itibarı ile iş başında olan ve neyle beslendiğini merak ettiğim boş kişidir. yarın olunca kim olduğu dünün en çok oylama yapanlar istatistiğinden görülecektir. o zaman bolca küfür ederiz artık.

devam devam...
sözlük yazarlarının çoğunun oylama yapmadığını düşünürsek, bulunma ihtimali bir nebze artan yazar.
güncel Önemli Başlıklar