bugün

seri olduğu halde artı oy veren melek. normal insan bunu yapamaz. tam bir melek. yirim.
(bkz: bim bam bom cok şükür dostlar) * * *
kelebek kanadi tamircisi.
o gülücük tuşuna durmadan basan ruhani varlık olarak da tanımlanabilir.

bize de bir uğrasa fena olmaz hani. *

edit: eksiye de tavım. yeter ki okunsun entryler.
yazarlarda yazma isteği uyandıran melektir efendim. birilerinin senin yazdığını taktığını ve beğendiğini anlarsın. mutlu olursun. yok yok olay karma falan da değildir. olay birinin seni okuyup takdir etmesi. valla güzel bir his.
benden gidip başkalarına musallat olmuş melek.
(bkz: yavrum dön bana geri)
eksileyen arkadaşa baya özel edit: canım tamam bana gelince söz söyleyeceğim sana da ugrasın. *
o kadar melektir ki; değerli zamanını sizin entry'lerinizi artılayarak, sizi mutlu ederek harcar.* sözlük hayatım boyunca pek çok kez rastlamışımdır kendilerine. karmamı onlara borçluyum sanırım.* hele aralarında bir tanesi var ki; düzenli olarak artılarını üzerimden esirgememiştir.*

not: bu arada ben de hiç seri artı oy veren melek olmadım değil yani.
herkese bol keseden artı oy verdiği için tek bir entry'sinin bile eksilenmesine katlanamayan insan. * * *
(bkz: canını yirim)
(bkz: gıdısından ısırdığım)
eskiden hep uğrardı ,ama şimdi yolunu gözler oldum .yazarların mutlu olmasını sağlayan kurtarıcı . *
oy verme olayına olduğundan farklı anlam yükleyen, hastalık sahibi, kevaşe ruhlu bir melektir.
(bkz: şehir efsanesi)
selamdır sabahdır melekdir cin gibindir masal gibindir ama melekdir.
(bkz: melekdir)
"senin kanatlarının altında büyüyorum..." demek istenilen melektir...
hayaldir, rüyadır, ütopyadır..
arada bir de olsa bir yazarı mutlu edebilecek en güzel şeydir.*
birden uğrayıverir alır götürür uzak diyarlara.
şu anda iş başındadır kendilerine hörmetlerimi sunuyorum. kanatları zeval görmeyesi melek.*
vay be neler döktürmüşüm bidaha bakayım diyip kendi entrylerini tekrar okumana sebep olan melektir.
seri halde eksi oy veren ibnenin soldurduğu yüzlere çiçek açtıran olmazsa olmazımızdır yada yada don kişottur kendisi kahramanımdır.
(bkz: benim lan bu)
sonunda tanışma şerefine nail olduğum über insandır. amma velakin bazıları için sadece entry artıcılığı yeterli gelmez yazarın başlık altına iyi ya da kötü artık kim ne yazdıysa artı verirler. ama neden? kimsin melek?
ay bu aralar bizim köye de uğramaya başlamış acayip bir melek..
mutlu edebilme potansiyeli son derece yüksek oluyor diyolardı da inanmıyordum..
öpüyorum gözlerinden melek.. yine uğra emi?
en son uğradığında mesaj atmıştı: "meleğiniz olacağım" diye.
baktım silinmiş garibim. ilk günüydü daha hem de.
çok üzgünüm sözlük. yapma şöyle şeyler; karmamın kaderiyle oynama.
reenkarne olmasını bekliyorum dört gözle. *