bugün

sophia rolünden sonra kötü kz rolünüde çok iyi canlandıran 2010 miss turkey 3.cüsü.
(bkz: umut sarıkaya)
tatlı bir kızdır. Şu sıralar lale devrinde oyunculuk yapmaktadır. Lale devrinin izlenme oranlarını Serenay Sarıkaya arttırmaktadır.Çünkü en güzeli o dizide.
'91 doğumlu şuan üniversitede 2.sınıf hadi bilemedin 1.sınıf olması gerekirken beyaz shovda çıktığı adamın içine düşmek üzere olan kızcağız.üzülüyorum bu kıza deli üzülüyorum ya
beyaz show da korkunç makyajı ile oturan kız.
yaşından büyük duran kız. sulak yerde yetişmiş olmalı.
edit: sesinin demet akalın dan güzel olduğu an itibariyle görülmüştür.
makyajı ile eşeğin amına su kaçırmış oyuncu. şımarıkmış.

ne olursa olsun gideri var.
tolgahan sayışman ı kıskaca almış kız.mengene sanki.her an kapabilir.
ben gayet pijamalarımla, kucağımda bilgisayarımla saçım başım gayet salaş bir halde bu kızı izliyorum. bu kız benden 2 yaş küçük, elli cm uzun. ve o orada sevgilisiyle otururken ben köpek gibi ders çalışmak zorundayım. kız bu esnada sevgilisinin içine düşebiliyor. 19 yaşında bu kızla şu an aramdaki bu denli büyük farkın iğrenç kırmızı ruju ve korkunç elbisesi olduğuna inanmaya başladım. zeka desen çok hissettirmiyor, güzellik desen ultra güzel bir kız değil. anlayamadım gitti sözlük.
sevgulüsü tolgahan sayışman'la sevgi yumağı haline gelmiş kız.
yok tolga şöyle süper, yok böyle muhteşem, bu kadar iyi, şu kadar mükemmel...

yav yeter lan, bu akşam beyaz show da bu kızla sevgilisinin aşkından başka konuşacak bir şey yok mu?
yoksa, beyaz show neyin hiç yayınlamasaydınız, bu kadar kasmasaydınız be.
sesi demet akalın'dan güzel lan.
bildiğin şarkı söylüyor beyaz show'da ha.
vay arkadaş bu sesten sonra aynı programdaki o sarı elbiseli oynak arkadaş kendini atsın çatıdan.
çirkin bir kız, at suratlı.
(bkz: nerde eski türkiye güzelleri)
(bkz: arzum onan)
(bkz: azra akın)
(bkz: çağla kubat)
sesi güzelmiş alüminyum. demet akalının yüz ifadesi daha iyi anlatmaktadır.
Tolgahan sayışmanla aşk yaşayan kız. Sesi de güzeldir. Tereyağının üzerine sürülmüş bal gibidir. Çok güzel değildir ama şeytan tüyü var heralde.
yunan havası almış bir kızımız çokta yakışmış.
tolgahan sayışman'la ilgili eğer yanlış anlamadıysam önceden görüp beğendiğini aklına koyup sonra birlikte olmaya başladıklarını söylemiştir. negzel ya insanlar sadece birilerini elde etmeyi kafaya takabiliyorlar. ben 20 yaşındayım ama üniversiteyi bitirmek dışında başka bir şeyi bu kadar kafaya takmama imkan yok ne yazık ki. beyaz show'da sevgilisinin içine düşerkenki şımarık,umursamaz,yapmacık tavırlarını da beğenen vardır elbet. 19 yaşında ama yanımda olsa ablam sanarlar. türkiye ortalamasına göre güzel kız şimdi yalan söylememin anlamı yok. ama neden güzellik ve zeka ters orantılı onu anlayamıyorum.
(arzum onan, çağla kubat gibi güzellik + zeka bulunan istisnai insanlar istisnalar kaideyi bozmaz denerek son cümleye dahil edilmemiştir).
(bkz: demet akalın/#9960753)
beyaz show'da demet akalın'ı bildiğin dumur etmiş kişidir.

bu arkadaş o şarkıyı söyleyip, o kadar alkış aldıktan sonra beyaz'ın, canlı şarkı okuyamayan demet akalın'a "nasıl sesi var?" tarzı ilginç sorusu demet'i iyice morartmıştır.*
(bkz: overrated)
lale devrinde ablasının eşine aşık olan kız.
boxer dergisinin türkiye'nin en seksi 10 kadını arasında gösterdiği 1991 doğumlu hanım kızımız.
sevimli insan. yalnız o yaşta o boy pes valla.
yaşından çok çok fazla gösteren harika bir sevgiliye sahip olan oyuncu manken karışımı ortada gezinen bir bayandır.
sinem kobal ın veliahtı ilan edebileceği, kötü bir oyunculuk performansı sergileyen kişi.
edit: serenay sarıkaya yı beğenen zihniyeti bla bla