bugün

seninle şöyle olacaktık...yıldırım nikahı ile evlenip çocuk yapacaktık. araba alacaktık önce sonra ev alacaktık. sonra tatiller yapacaktık.

bunların hepsini 3 mart 2013 den 20 aralık 2018 e kadar başardık sadece sen ve ben başardık. 5 yıl 8 ay 17 gün evli kaldık. bu evliliğe iki evlat sığdırdık. bir erkek bir kız evlat.

sonra bu evliliğe 3 defa antalya tatili bir defa kapadokya tatili sığdırdık.

sonra cruze, corolla, ibiza, jetta model arabalar aldık. hatta sana sıfır araba bana ise 7 yaşında bir araba aldık. bir miktar parada biriktirdik. adanada normal bir evin yarı parası kadar bir miktar.

sonra ne mi oldu. annesini dinledi ve evi terk edip annesine taşındı. iki evladımı 3 ay göstermedi.

sonra önce elimizdeki para bitti. sonra ibiza satıldı sonra jetta satıldı.

sonra boşanma davası açtı. sonra kızımı ve oğlumu istismar ile suçladı.

sonra ceza evine girdiğim gün bir kafede kutlama yapıp yaş pasta kesip mum üfledi.

sonra cezevinden çıkınca yine şikayet etti uzaklaştırma aldırdı. silahıma el koydurdu.

sonra en yakın arkadaşı uzaklaştırma kararı aldırmaya başladı.

sonra ben sonra ....işte sonrası yok.
Seninle şu an nişanlı olurduk sanırım. Yaza evlenirdik herhalde.

Seninle hiçbir şey olamadık ama... Ne sevgili, ne eş, ne arkadaş... Bazen sen hiç olmadın da ben mi hayal ettim diye düşünüyorum.

Sen benim hayali sevgilim olacaksın galiba.
(img:#2291887)
Kapanırız gerekirse.
görsel
görsel
görsel
şöyle ruha işlemeli öpmeli bi ilişki..
amin.
görsel
Hmm menueti 1900 lere götürüp önderimiz Atatürk ile evlendirmek iyi bir şey olurdu herhalde kendi rızası ile tabiki hemde iyi bakardı hatta iyi hafif kalır.

Bir filmde izlemiştim de neyse.

Ama her Atatürk filminde içim bir kötü oluyor.

Yine de içim beton gibi olmasaydı ağlardım.