bugün

sıkıcı ve üzücü konuşmaların başlangıcını yapacak olan sevgilidir.
(bkz: hsktr)
ayrılığın ilk adımı olan cümledir. genelde noktadan sonra hüzünlü bir hava oluşur ve taraflar derin bir muhasebe aktivitesine girer: ben nerede hata yaptım ya da be halt ettim de bu noktaya geldik gibi.
kaçmanın tırsmanın kıvırmanın alemi yoktur. bu laf bir haltlar yediğinizin garantisidir. boynunu uzat ve bekle okadar. kalemi kır cezamı kes durumu yani...
genelde; aranız bozukken söylenen sözdür. hatasını anlamış, özür dilemek ister. olumlu bir cevap vermek gerekir. çünkü size hayranlıkla bakan gözler içinde sadece onun bakışları rahatlatır,huzur verir.
söyliyecek önemli şeyleri olan sevgilidir.
Genellikle kızdır. Ve genelliklede öfke fışkırır, ağızdan kırıcı, onarımı olmayan sözler çıkar. karşı taraf bir an bile düşünülmez. Sonuç olarak hüsrandır hüsran, gitmeyin! (bkz: yazarların kendilerinde nefret ettiği özellikler)
fırtına öncesi son cümleyi kuran sevgilidir. karşı tarafa kolay gelsin diyor, ve uzuyoruz.
kesin kızdır ve saçma birşey söyliyecektir. dinlemeye bile gerek yoktur.
bilin ki cidden önemli bir konu vardır. söyleyeceklerini düşünmüştür . niyetinde ciddidir. haksız olduğunuz bir konudan bahsedecekse hemen gönlünü almanız gerekiyor efenim.
işlerin değiştiğinin habercisidir, duruma göre içten verilen tepkiler değişir. (bkz: sıçtık) (bkz: nirvana)
ilişkide birşeylerin ters gittiğini fark eden sevgilidir. Bu sözler sarf edildikten sonra ayrılık rüzgarlarının esmesi muhtemeldir.
sevgililikte şiddetin son raddesidir.
konuştuğunuzda ise konuşmanın ana fikrinin ben sana layık değilim olması muhtemel olan sevgilidir.
Devamında sen daha iyilerine layıksın, sorun sende değil bende gibi klişe ayrılık cümleleri kullanacak olan sevgili.
kelebek gibi uçup arı gibi sokacak sevgilidir.
ipleri koparmak istediği bellidir.kesin başka biri vardır yada sana göre değilim kısacası siktir git diyen sevgilidir.
ayrılık cümlesi olabilecek niteliktedir. zira bu cümlenin altında bir hayır aramayın kuzucuklarım. azına etmeye yetecek tek cümledir.
who needs to talk, nobody! nobody needs to talk...

büyük düşünür (bkz: george louis costanza)
akabinde ayrılmak istiyorum, ben seni haketmiyorum tarzı cümlelerin kuurlacağı, girizgah olarak kurulan cümledir seninle konuşmamız gerekiyor cümlesi. bu düşünceler içinde olan sevgilidir bunu diyen sevgili de.

tanım yapmak için ancak bu kadar kasılabilirdi.
kötüye delalettir.
konuştuktan sonra bu muhabbetten zevk almayacaksınızdır büyük ihtimal.kötü birşeyler olabileceğini anlayabileceğiniz durumdur.
(bkz: yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler)
tüyleri diken diken eden sevgilidir.
Seviyorsan kesinlikle konusmaman gereken sevgilidir.