bugün

Senin için ölürüm diyen sevgilinin yarım saatte telefondan ayrılmasıdır.. Başıma gelen olay sözlük. Senin için ölürüm. Ben senin için yaratılmışım. Sensiz yaşayamam diyen birinin sana güvenemiyorum diye sikko bir sebeple telefondan mesajlaşarak ayrılması o kişinin ne kadar haysiyetsiz olduğunu göstermez mi? 1 yılı aşkın ilişkinizin olması da cabası. Lan ben sana 1 yılımı feda etmişim senin yaptığın şeye bak. Ne kadar büyük bir kahpeymişsin. Kime değer versem böyle oluyor amk.
sadece karşıdakini etkilemek için söylemiştir o sözü. sıkılıncada çekip gitmiştir. gerçek bir sevgi bağı olmamıştır.
yasamayi secmistir.
şartlar bazen, insanların birbirleri için ölecek kadar sevdiklerini düşündükleri anlarda bile ayrılmalarını gerektirebilir.
her ayrılık çirkefe bulanmak zorunda da değildir, o yüzden olabilir, olmuştur, bence böylesi güzel ayrılıktır.
Burak Yılmaz sendromu .
Senin için ölürüm dedikten sonra eften püften bir sebeple gittiyse zaten senin için ölmüştür.
insanoğludur, aptaldır; illa hayatını bombok edecek kadar tecrübe etmeden anlamaz bir şeyi. ama artık emindir. anne için, baba için bile ölünmez.
her şey sensin. çok basit işte. sen yoksan, ne var?
yatmak isteyen erkekdir.
Lafla pilav pişseydi, kimse aç kalmazdı sözünün söylenmesi gereken noktadır.
sürekli mesajlaşarak yaşanılan ilişkilerde samimiyet aramamak gerektiğini gösterir. sevdiğiniz insanın yüzüne karşı "seni seviyorum" diyebilmek için nice çileler çekilirdi eskiden. şimdi mesajpaketleri alınıyor basit bir kısa mesajla da hemen "seni seviyorum" veya "senin için ölürüm" denebiliyor: bunları demek ne kadar kolaysa mesaj atarak ayrılmak da o kadar kolay olsa gerek.
uğruna ölünecek başka birisini bulmuş demektir.

şu da bir gerçektir ki; bazen ayrılık bağıra bağıra ben geliyorum der fakat insanoğlu işine gelmeyeni görmemekte duymamakta ısrar eder.
genelde ergen yaş grubunda gerçekleşen bir olaydır. çokta üstelemeye falan gerek yok yani salın gitsin.
ergen değil her yaş grubunda olabilecek olaydır.kimsenin kimse için ölmeyeceğini öğretir insana.
Başkası için ölmeye gitmiştir.
Herhalde ayrıyken de sizin için ölebileceğini hesap etmiş sevgilidir.
Mesela benim eskisi senden başkasıyla evlenmeyeceğim göreceksin demişti. Terk etti. Kısa süre sonra iki farklı kız hesabından istek attım aynı anda geri dönüp hemen dm den yürüdü.. Ben olduğumu hissetti heralde yoksa sözünün eri bir *Di.
Senin icin ölürüm kelimesi ile askim bir bardak su ver kelimesinin arasinda bir fark olmadigini bilen her insan evladi, bu duruma gulup gececektir. En nihayetinde askin ozeti de sudur ki, sevgi kelimeleri tuketilir ask ile birlikte, geriye sadece ici bos bir yurek ve buruk hatiralar kalir...
Neresinden tutarsan tut trajikomik bir durum. biri için ölmek zaten arabeskçe bir eylem. Bu konuda başka bir şey diyesim gelmiyor.
oluyor böyle. benim bi tane vardı sabahtan sarılıp koynuma girip "beni sakın bırakma sensiz nefes alamam ölürüm" diye kendi kendine triplere girip ağladı. sonra akşamında ayrıldık. sonra haftasında barıştık. sonra yine ayrıldık. yalama oldu aşkımız. ben de nasiplendim bıraktım.
olurum demis, ayrilmam dememis ki.
Bunu diyen zaten ayrılır arkadaşlar

Bu sözü duyarsanız ayrılık yakındır.